Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / FEATURED / Koscielny – zbudował mnóstwo ludzi, takich jak ja
Arsene Wenger, Laurent Koscielny

Koscielny – zbudował mnóstwo ludzi, takich jak ja

Arsene Wenger był relatywnie nieznany fanom angielskiej piłki nożnej, kiedy objął stanowisko managera w 1996 roku. Również nazwisko Laurenta Koscielnego nie było znane, kiedy dołączył do swojego rodaka na Emirates Stadium.

Kościelny jest „Kanonierem” przez blisko siedem lat i stwierdził, że Wenger odegrał dużą rolę w jego karierze.

  • Myślę, że wszyscy piłkarze, którzy zostali przeszkoleni przez pana Wengera, mają dla niego wiele szacunku – powiedział.
  • Dla mnie jest ważnym człowiekiem, ponieważ sprowadził mnie, kiedy grałem we Francji. Dał mi szansę zagrać w wielkim klubie, takim jak Arsenal. Zagrać w Champions League i w reprezentacji Francji. Jeśli chcesz grać w drużynie narodowej, musisz grać w wielkim klubie i to zrobiłem.
  • Zbudował mnóstwo ludzi i zawsze budował człowieka. Sporą część mojego życia poświęciłem Arsenalowi. Mam bliskie relacje z „bossem” i z klubem. Jestem szczęśliwy w Arsenalu i mam tu [w Londynie] swoje dzieci. Arsenal i Arsene Wenger są bardzo ważni dla mnie i dla innych zawodników.

Koscielny nie znalazł się w składzie w ostatnim spotkaniu – wygranym za pomocą rzutów karnych z Bayernem – ale w sobotę możliwe, że powróci, aby zmierzyć się z Chelsea na Bird’s Nest w Pekinie.

  • Z moimi plecami jest lepiej, – wytłumaczył.
  • Pewnego ranka pojawił się ból, wiec byłem leczony w ciągu ostatnich dwóch dni. Dzisiaj trenowałem i było w porządku. Nie w 100 procentach, ale jestem gotowy zagrać. Zobaczymy jutro.
  • Dobrze pracowaliśmy podczas tej trasy po Australii i Chinach. Pracowaliśmy dobrze fizycznie, technicznie i taktycznie. Mieliśmy kilka towarzyskich spotkań, z których wynieśliśmy lekcje.
  • Mecz [przeciwko Chelsea] jest tym spotkaniem, które chcemy wygrać, ponieważ zwycięstwo może nam dać pewność, że potrzebujemy grać z wolnością. Mam nadzieję, że wszyscy zawodnicy skupiają się na nowym sezonie, ponieważ musimy zagrać tak, aby wygrać nasz pierwszy mecz.

Źródło: Arsenal.com

O Mateusz Stepien

Właściciel Magic-IT

Zobacz również

Emirates Stadium

Transmisja: Arsenal vs Stoke

Serdecznie zapraszamy do transmisji. Transmisja rozpocznie się 1 kwietnia 2018 o godzinie 14:30 Transmisja w ...

Dodaj komentarz

albo