Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / FEATURED / Wenger na temat Alexisa, Lacazette i wydatków
Alexis Sanchez

Wenger na temat Alexisa, Lacazette i wydatków

Przyszłość Alexisa była gorącym tematem w ostatnich tygodniach. Arsene Wenger podczas swojej konferencji prasowej przed meczem z Bayernem Monachium został ponownie poproszony o wypowiedź w tym i innych tematach.

Oto zapis tego co powiedział:

Na temat Alexisa w Chile…

  • Nie przywiązuje zbyt dużej wagi do rzeczy, które są tłumaczone. Cały wywiad, który dostałem, wcale tego nie nie oznaczał [że chce grać w Champions League]. Głównym celem dla nas jest Premier League. To dla mnie jest ważniejsze niż Liga Mistrzów. Dla Premier League daliśmy odpocząć niektórym zawodnikom w fazie grupowej Champions League. To stało się dla nas najważniejsze. Poza tym graliśmy 20 lat w Champions League, 17 lat zanim przybył Alexis i trzy lata z nim – on pomoże nam tam powrócić.

Na temat przekonania, że pozostanie…

  • Mogę tylko powtórzyć to, co powiedziałem wcześniej.

Na temat tego, czy rozmawiał z Alexisem, kiedy nadeszły zapytania…

  • Nie.

Na temat podobieństwa do Van Persiego…

  • Nie bardzo. Każdy przypadek jest inny. Van Persie miał 30 albo 31 lat, kiedy wyjechał i miał tylko jeden rok umowy. Alexis jest młodszy. Trudno mówić w tej chwili o tym, ale decyzja została podjęta i będziemy się tego trzymać.

Na temat Man United, który podpisał kontrakt z Lukaku oraz dołączenie Lacazette do Arsenalu i czy Premier League poczyniło duży krok w kwestii transferów…

  • Jeśli chodzi o kwotę pieniędzy, jaką wypłaca Premier League, to jest to związane z faktem, że kiedy ludzie wiedzą, że masz pieniądze, to chcą od ciebie dużo więcej. To tylko fakt i konsekwencja, że Premier League jest bogatą ligą. To tłumaczy kwotę transferu.

Na temat tego, czy Lacazette spełnił oczekiwania…

  • Jeżeli chodzi o Lacazette, to jest za wcześnie, na jakąkolwiek ocenę i osąd jak sobie poradził.

Na temat tego, czy wykluczenie z Champions League poprawi nasze szanse w Premier League…

  • Nie, nie za bardzo. Mamy grupę graczy najwyższej jakości. Po tym wierze, że jeśli spojrzysz na ostatnie kilka lat, masz Chelsea, które nie grało w Europie oraz Leicester [obie drużyny wygrały tytuł]. Wiec musimy skupić się na Premier League i dobrze się przygotować. Kiedy graliśmy w Lidze Mistrzów, wszyscy mówili: „Czy to wszystko, na co cię stać”, a kiedy ci się nie udaje, nagle dla wszystkich staje się to poważnym problemem. Pod koniec sezonu tylko jedna drużyna wygrywa Ligę Mistrzów i wszystkie inne zostają wyeliminowane. Musimy się więc skoncentrować na rozgrywkach, w których gramy i przygotować się poważnie do tego, a nie czuć się winnym, że nie gramy.

Źródło: Arsenal.com

O Mateusz Stepien

Właściciel Magic-IT

Zobacz również

Emirates Stadium

Transmisja: Arsenal vs Stoke

Serdecznie zapraszamy do transmisji. Transmisja rozpocznie się 1 kwietnia 2018 o godzinie 14:30 Transmisja w ...

Dodaj komentarz

albo