Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / FEATURED / Coquelin – Lacazette to maszyna do strzelania bramek

Coquelin – Lacazette to maszyna do strzelania bramek

W składzie pierwszej drużyny nikt nie zna bardziej Alexandre Lacazette’a niż Francis Coquelin.

Oboje regularnie grali dla młodzieżowej reprezentacji Francji, a Lacazette zapisał się na kartach historii, strzelając zwycięską bramkę w European Under-19 Championship w 2010 roku i jak twierdzi Coquelin, będzie on również wielkim zagrożeniem w drużynie północnego Londynu.

  • Znam go od bardzo dawna – powiedział pomocnik Arsenalu.
  • Graliśmy razem dla młodzieżowej reprezentacji narodowej, a więc znam go bardzo dobrze. Bardzo się cieszę, że przyjeżdża do klubu. Jest prawdziwym atutem drużyny i maszyną do strzelania bramek.
  • W poprzednim sezonie strzelił 37 bramek, wiec pokazał, że jest bardzo, ale to bardzo dobrym strzelcem. Myślę, że pod względem ilości strzelonych bramek jest na czwartym miejscu w drużynie Lyonu, po tym, jak strzelił około 130 bramek dla klubu. Bardzo się cieszę, że mamy go w zespole.
  • Może zrobić praktycznie wszystko, ponieważ jest tą osobą, która lubi walczyć o piłkę. Lubi wybiegać za obroną i jest w tym dobry. Tak jak powiedziałem, jest bramkostrzelny. Nawet w Europie jest ciężko, znaleźć kogoś, kto zdobędzie 25 lub 30 bramek. Jeżeli będzie umiał to wykonać, to będzie bardzo wyjątkowy dla klubu i drużyny.
  • Nigdy nie widziałem kogoś wychodzącego i strzelającego tyle bramek. Widziałem, jak wychodził i strzelał hat-tricka w 20 minut. Pokazuje, że nie żartuje w polu bramkowym, robi interes, a to jest to, czego potrzebujemy.

Źródło: Arsenal.com

O Mateusz Stepien

Właściciel Magic-IT

Zobacz również

Transmisja: CSKA Moskwa vs Arsenal

Serdecznie zapraszamy do transmisji. Transmisja rozpocznie się 12 kwietnia 2018 o godzinie 21:05 Transmisja w ...

Dodaj komentarz

albo