Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / FEATURED / Pires – Wierzę w drużynę i ten skład
Robert Pires

Pires – Wierzę w drużynę i ten skład

Nowy sezon Premier League nie rozpocznie się wcześniej niż 12 sierpnia, jednakże Robert Pires już liczy dni do pierwszego gwizdka.

Skrzydłowy – który podpisał kontrakt z klubem 17 lat temu – wciąż jest blisko pierwszej drużyny i jest przekonany, iż strona Arsene Wengera ma tę jakość, która może walczyć o podium w sezonie 2017/18.

  • Oczywiście Wenger jest głodny [sukcesu] jak zawsze, powiedział Pires dla Arsenal Player.
  • To dla niego jest najważniejsze. Jest bardzo rozczarowany ostatnim sezonem w Lidze Mistrzów, ponieważ kiedy pracuje, zawsze chce coś wygrać.
  • Wygrał Puchar Anglii, ale myślę, że w nowym sezonie musimy zapomnieć o Champions League. Myślę pozytywnie, wierze w drużynę, wierze w ten skład. Pierwszym celem jest wygranie Premier League.
  • [Finał Emirates FA Cup] był spaniałym spektaklem. W Anglii te rozgrywki są bardzo ważne dla zawodników, a nawet dla fanów, ale rozumiem, że niektórzy fani chcą wygrać Premier League.
  • Jednakże rozgrywki Premier League są trudne, bardzo trudne, ale jest to kolejny cel dla Arsene Wengera i dla klubu w nowym sezonie.

Źródło: Arsenal.com

O Mateusz Stepien

Właściciel Magic-IT

Zobacz również

Emirates Stadium

Transmisja: Arsenal vs AC Milan

Serdecznie zapraszamy do transmisji. Transmisja rozpocznie się 15 marca 2018 o godzinie 21:05   Transmisja ...

Dodaj komentarz

albo