Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Nowości / Oficjalnie: Walcott i Cazorla z nowymi umowami

Oficjalnie: Walcott i Cazorla z nowymi umowami

Oficjalna strona internetowa Arsenalu poinformowała, że Santi Cazorla i Theo Walcott zaakceptowali oferty nowych  kontraktów.

Walcott ma najdłuższy staż w obecnej drużynie, od momentu przyjścia w 2006 roku wystąpił w ponad 300-tu meczach i strzelił 76 bramek we wszystkich rozgrywkach. Anglik zaliczył niesamowitą końcówkę ubiegłego sezonu, gdy strzelił 3 bramki w ostatnim meczu ligowym przeciwko West Bromwich Albion już w pierwszej połowie oraz następnego tygodnia w finale FA Cup otworzył wynik spotkania w meczu przeciwko Aston Villi.

Santi Cazorla w sezonie 2014/15 wystąpił w 53 spotkaniach, więcej niż jakikolwiek inny zawodnik klubu z północnej części Londynu. Filigranowy Hiszpan wystąpił ogółem w 148 meczach od momentu przyjścia do Arsenalu w 2012 roku. Cazorla był też częścią kadry narodowej Hiszpanii, która wygrała Mistrzostwo Europy w 2008 i 2012 roku.

Jesteśmy zadowoleni z przedłużenia kontraktów z Santim i Theo. Obaj mają wielki wpływ na grę zespołu i posiadają odpowiednią jakość. Przedłużenie z nimi kontraktów zapewni nam większą stabilność, a ich doświadczenie może mieć nieoceniony wpływ. Obaj są jednymi z ulubieńców kibiców. – tymi słowami skwitował podpisanie nowych umów Arsene Wenger.

Wszyscy w klubie życzą Santiemu i Theo powodzenia w nadchodzących sezonach.

Źródło: arsenal.com

O Jakub Świerczyński

Zobacz również

Theo – Moja chemia z Alexisem

Nasze tempo oraz mobilność w ataku przykuła uwagę w meczu, który odbył się w środę ...

4 komentarze

  1. Marcin Lipiński

    No nareszcie. Już się bałem, że z Theo będzie bardzo ciężko. Kamień spada z serca.

  2. Myślę że to była tylko formalność. Pytanie jest na jak długo przedłużyli ?

  3. Jakub Świerczyński

    Theo ponoć do 2019, a Santi niewiadomo.

Dodaj komentarz

albo