Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Nowości / Z boiska / Ewolucja Premier League oczami Arsene Wengera

Ewolucja Premier League oczami Arsene Wengera

Arsène Wenger powiedział, że angielskie kluby przeszły do ​​”innego wymiaru” od czasu kiedy przyszedł do Premier League.

W niedzielę trener Arsenalu rozpocznie swój dwudziesty sezon w Anglii ,

Wenger jest dumny z tego, co osiągnął przez ten czas w Anglii i powiedział, że gra przeszła  radykalną transformację.

„Nauczyłem się kochać angielski futbol,” – powiedział. „Zawsze byłem pod jego wrażeniem , ale myślę, że nauczyłem się kultury kraju  i znacznie lepszej kultury klubu piłkarskiego Arsenalu.”.

„W Anglii jest to absolutnie wyjątkowa mieszanina. Jest to szacunek dla tradycji, która sprawia, że ​​czujesz, że gra została stworzona tutaj.”.

„Premier League zawsze posuwa się do przodu i Arsenal również. To jest mieszanka w Anglii i mam nadzieję, że uda nam się to utrzymać.”.

„Konkurencyjność ligi stała się znacznie silniejsza w ciągu ostatnich 20 lat,” dodał. „Struktura wewnątrz klubu niesamowicie się zmieniła, a zainteresowanie mediów i popularność tego sportu bardzo wzrosła.”.

„Z drugiej strony, kluby mają inny wymiar. Kiedy przyjechałem do Arsenalu było 80 osób. Dziś jest 537, to mówi, jak bardzo futbol uległ zmianie i że jest ogromny. Mam nadzieję, że za 20 lat będzie 2500.”.

 

Zródło: Arsenal.com

O Krzysztof Rzeszowski

Moja biografia nie jest dostępna :P

Zobacz również

Transmisja: CSKA Moskwa vs Arsenal

Serdecznie zapraszamy do transmisji. Transmisja rozpocznie się 12 kwietnia 2018 o godzinie 21:05 Transmisja w ...

Dodaj komentarz

albo