Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Nowości / Zawodnicy / Abou Diaby pojedzie do Marsylii

Abou Diaby pojedzie do Marsylii

Po zwolnieniu przez Kanonierów na początku tego miesiąca, były pomocnik Arsenalu, Abou Diaby podpisał kontrakt w Marsylii.

Francuski zawodnik, miał przejść do West Brom na początku tego tygodnia, ale zamiast tego gracz zdecydował się na powrót do Ligue 1 (dziewięć lat po opuszczeniu Francuskiego klubu Auexerre)

Od czasu dołączenia do klubu w 2006 roku, Abou Diaby wystąpił w Arsenalu 182 razy , ale koszmar problemów zawodnika z kontuzjami, ograniczyły go do zaledwie dwóch występów w dwóch sezonach.

Nie jest tajemnicą, iż Arsenal jest chętny do podpisania kontraktu na defensywnego pomocnika na rynku transferowym, ale tylko wtedy, gdy właściwy gracz będzie dostępny. Klub szuka długotrwałego, następcy Mikela Artety.

W ostatnich tygodniach Barcelona chce wypuścić Sergi Sampera, aby przeszedł do Kanonierów, ale jest to zrozumiałe, że Arsene Wenger nie jest zainteresowany podpisaniem (w te wakacje) umowy z tym dwudziestolatkiem .

O Krzysztof Rzeszowski

Moja biografia nie jest dostępna :P

Zobacz również

Theo – Moja chemia z Alexisem

Nasze tempo oraz mobilność w ataku przykuła uwagę w meczu, który odbył się w środę ...

Dodaj komentarz

albo