Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / FEATURED / Początki obiecywanych zmian w Arsenalu
Arsene Wenger

Początki obiecywanych zmian w Arsenalu

Arsenal rozpoczął obiecaną restrukturyzację personelu pomocniczego Arsene Wengera, zaczynając od nominacji Hussa Fahmiego z Team Sky, przekazując mu odpowiedzialność za kontrakty.

Arsenal także rozmawia z były pracownikiem Liverpoolu Darrenem Burgessem oraz wysoko ocenianym trenerem sprawności z drużyny Aussie Rules – Portem Adelaidem. Wszystko to aby wzmocnić zaplecze drużynowe Wengera.

Dobrze oceniany przez Australijską stronę Burgess, będzie mógł kontynuować swoją pracę z „Franczyną” w następnych miesiącach, aż do czasu powrotu do Premier League.

Dla przypomnienia sytuacji Wenger podpisał dwuletni kontrakt z klubem w ostatnim miesiącu po miesiącach spekulacji, że odejdzie. Jednakże Ivan Gazidis obiecał, że menedżer musi być „katalizatorem zmian”, aby pozostać na pozycji.

Chociaż żaden dyrektor sportowy nie zostanie powołany, Gazidis chce zbudować sieć wsparcia, aby zapewnić, że Arsenal nie zostanie wyprzedzony w kontraktach na rynku transferowym, równocześnie doskonaląc zaplecze. Zamierzeniem jest także stworzenie infrastruktury dla następcy Wengera.

Przewiduje się, że negocjator transferowy Dick Law pozostanie z Fahmy, odpowiadając za kontrakty, za które to Arsenal został skrytykowany w przeszłości. Między innymi pozwalając odejść kluczowym zawodnikom. W tym sezonie muszą zaopiekować się kontraktami Alexisa Sancheza, Mesuta Ozila i Alexa Oxlade-Chamberlaina, które to zbliżają się ku końcowi, a nowe umowy nie są jeszcze uzgodnione.

 

Źródło: Dailymail

O Mateusz Stepien

Właściciel Magic-IT

Zobacz również

Transmisja: CSKA Moskwa vs Arsenal

Serdecznie zapraszamy do transmisji. Transmisja rozpocznie się 12 kwietnia 2018 o godzinie 21:05 Transmisja w ...

Dodaj komentarz

albo