Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Nasza strona internetowa / Informacje wewnętrzne / Czy będzie relacja meczu Arsenal vs Chelsea na stronie ArsenalNews.pl ?

Czy będzie relacja meczu Arsenal vs Chelsea na stronie ArsenalNews.pl ?

 

Właśnie takie było nasze pierwsze pytanie jaki zadaliśmy właścicielowi serwisu ArsenalNews.pl .

W odpowiedzi na to pytanie usłyszeliśmy.

„To jest bardzo dobre pytanie. Nie wszystko jest gotowe z punktu widzenia technicznego. W ostatnich dwóch meczach daliśmy radę, ale kanał transmisyjny nie był mocno obciążony. Teraz stajemy przed wielkim znakiem zapytania? Bo jest to jednak spore wydarzenie. Na dzień dzisiejszy odpowiedź jaką ode mnie uzyskacie to tak będzie transmisja na ArsenalNews.pl.”.

Czy będą w takim bądź razie jakieś alternatywy kiedy okaże się, iż kanał jest przepełniony?

„Właśnie teraz pracujemy nad tym [dział techniczny]. Jest to dla nas bardzo ważne, aby w razie problemów rozwiązać je jak najszybciej, tak szybko, iż użytkownik naszej strony nie zauważył, iż problem powstał. Chcemy przygotować alternatywny kanał, ale ta opcja będzie zlimitowana dla fanów naszej strony.”.

Co jest rozumiane jako fan strony ArsenalNews.pl ?

„Oznacza to wszystkie osoby, które zarejestrują się na naszej stronie. Wszystkie osoby nie zarejestrowane są uznawani przez nas jako goście na stronie.”.

Z jakimi problemami teraz borykacie się najbardziej?

„Całe szczęście nie jest ich za dużo. Każdy problem staramy się rozwiązać jak najskuteczniej i jak najszybciej. Największym problemem jest jednak brak informacji od użytkowników, iż coś nie działa tak jak powinno. Nie jesteśmy w stanie wszystkiego zobaczyć. To co zauważymy poprawiamy. Prawie wszystko na bieżąco, chyba że błąd wymaga większej ilości zasobów ludzkich. Użytkownicy nie muszą pisać oficjalnego e-maila wystarczy że napiszą komentarz na stronie, a ktoś z redakcji na pewno nam przekaże taką informację.”.

A jakie są dalsze plany co do rozwoju portalu?

„Spełniać wasze pomysły 🙂 . Ciężko powiedzieć, ponieważ portal powstał dla kibiców Arsenalu. Chciałbym jednak, aby nasi redaktorzy poczuli się jak w prawdziwej redakcji i tworzyli coś więcej, niż tłumaczenie artykułów. Chciałbym, aby się rozwijali. Oczywiście tłumaczenie jest bardzo ważne, ale chciałbym aby mogli przeprowadzać reportaże. Osobiście sam się dzisiaj zastanawiałem dlaczego nikt z redaktorów jeszcze nie napisał do oficjalnego fotografa Arsenalu. Ja na przykład chciałbym poznać jego historię. Myślę, iż fani również chcieliby o tym przeczytać. Wiem, że to może być ciężkie na samym początku. Człowiek myśli, przecież jestem tylko małym trybikiem. Chciałbym, aby redaktorzy zaczęli myśleć, każdy jest takim małym trybikiem i to że ktoś jest światowej sławy zawodnikiem nie oznacza że przestał być człowiekiem. To również jest nauka na przyszłość.”.

 

O Krzysztof Rzeszowski

Moja biografia nie jest dostępna :P

Zobacz również

Zarabiaj na portalu ArsenalNews.pl

Firma  Magic-IT właściciel portalu ArsenalNews.pl ogłasza rekrutacje na poniższe stanowiska. W rekrutacji mogą uczestniczyć osoby ...

Dodaj komentarz

albo