Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Nowości / Plotki transferowe / Arsene Wenger na temat młodych zawodników

Arsene Wenger na temat młodych zawodników

Manager Arsenalu Arsene Wenger ma zamiar zatrzymać Alexa Iwobiego w swoim klubie. Aczkolwiek musi podjąć decyzję co do innych młodych zawodników.

Niektórzy zawodnicy może zostaną wypożyczeni, ale na ten moment Alex Iwobi zostaje z nami” – powiedział Wenger.

„Co do innych młodych zawodników muszę zadecydować, czy potrzebują doświadczenia, gdzie będą grać w pierwszym składzie na co dzień, aby dokończyć swoją edukacje.”.

„Decyzja jest zawsze jest trudna, ponieważ jeżeli odejdą, ale nie będą grać, to stracą swój czas, ponieważ tutaj trenują z zawodnikami z najwyższej półki. To zawsze jest bardzo delikatne.”.

 

Dawny pomocnik Arsenalu Ray Parlour, wierzy w to, iż obecna drużyna Kanonierów jest najlepsza od ponad 10 lat.

„Jest to najlepszy skład od czasu the Invincibles,” – powiedział Parlour dla Daily Mirror. „Muszą unikać kontuzji. W ostatnim sezonie, jeżeli w danym czasie mieliby mniejszą listę kontuzji,  to mogliby być sporo bliżej (wygrania Premier League).”.

„Najważniejszą rzeczą w każdym składnie jest posiadanie dobrego ducha i harmonii. Każdy ciągnie w tą samą stronę. Nie możesz mieć kogoś przeciwko komuś, personalną wojnę, albo coś takiego.”.

„W chwili obecnej, w kategorii ducha drużyny jest to najlepszy,  jaki widziałem od długiego czasu zespół. Myślę teraz, iż wygrana dwóch FA Cup, wierzą że mogą pójść dalej, co dla mnie oznacza wygranie ligi. To jest najważniejsze trofeum. To pokazuje, jak spójny jesteś [drużyna] w trakcie sezonu.”.

Aresenal na tą chwilę podpisał kontrakt z Petrem Cechem, Parlour wierzy, iż czeski bramkarz jest głównym puzzlem, chciałby jednak zobaczyć więcej nowych kontraktów.

Nie myślę, że możesz wygrać ligę jeżeli nie masz najwyższej klasy bramkarza” – dodał Parlour.

„Petr Cech jest doświadczony i wygrał wszystko, był zaangażowany w ważne zawody, co jest bardzo ważne. Będzie też zaangażowany w szatni, pomagając młodszym, pomagając tym którzy nie zaszli tak daleko jak Chelsea kiedy grał dla nich.”

„Jest sprawdzanym bramkarze i myślę że jest w dobrym wieku. Patrzysz na Van Der Sara, który przyszedł do Manchester United w wieku 35 lat i myślisz: ‚Czy od dalej może?’ i był fantastyczny przez następne trzy, cztery sezony.”.

„Uważam że jest to masywny kontrakt. Może będą potrzebować więcej. Mam nadzieje że pozyskają Morgana Schneiderlina.”.

O Krzysztof Rzeszowski

Moja biografia nie jest dostępna :P

Zobacz również

Olivier Giroud; Jonas Lossl

Guy Stephane ostrzegł Oliviera Giroud, że musi opuścić Kanonierów w styczniu

Asystent trenera reprezentacji Francji, Guy Stephane ostrzegł Oliviera Giroud, że musi opuścić Arsenal w styczniu. ...

Dodaj komentarz

albo