Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / FEATURED / Przemyślenia Wiecznie Czwartego: trudno rozstać się z Wengerem
during the Emirates FA Cup Final between Arsenal and Chelsea at Wembley Stadium on May 27, 2017 in London, England.

Przemyślenia Wiecznie Czwartego: trudno rozstać się z Wengerem

Wyobrażacie sobie jako fani Arsenalu nagłe opuszczenie klubu przez Wengera? Tak wiem, powiecie, że teraz nic lepszego nie może się nam przytrafić! No okej, ale pomyślcie o tym jakoś dłużej… Przeanalizujcie ten problem. Jeżeli Wam się nie chce, to z pomocą przychodzi Wiecznie Czwarty! Kolejny artykuł mówiący o Wengerze, ale to bardzo istotny temat.

Zobrazujcie sobie sytuację: dzieje się w Waszym życiu coś niemiłego, rzekłbym nawet coś, że coś tragicznego… a potem jeszcze rzuca Was dziewczyna z którą byliście przez ostatnie kilka-kilkanaście lat. Jak na to reagujecie? Bo ja zostałbym tylko przez to wkopany w ziemię i już bym się nie podniósł. Myślę, że to dość logiczna reakcja i nie tylko ja bym na to tak zareagował. I sytuacja nie wygląda tak tylko w sprawie „ludzi”. Klub może zareagować dokładnie tak samo.

Arsenal zagrał okropny sezon, wyprzedził nas Tottenham (!), nie zagramy w następnym sezonie w Lidze Mistrzów… i? I teraz opuszcza klub Arsene Wenger, który pracuje tu od ponad 20 lat. U jego boku wielu zawodników zaczynało swoje kariery, jest dla nich jak prawdziwy trenerski ojciec. Nadchodzi trudny moment i ojciec miałby zostawić klub samemu sobie? Prawdziwy facet i głowa rodziny się tak nie zachowuje, zawodnik który u nas gra ma jedną pewność – dzięki Wengerowi gra w Premier League. I każdy gracz Arsenalu powinien mieć to w głowie, kiedy przyjdzie mu do niej jakikolwiek wyraz braku szacunku do szkoleniowca.

I teraz coś do Nas, wszystkich kibiców Arsenalu. To nie jest czas na odejście Wengera, nie teraz kiedy w klubie totalnie się nie układa. Czas na to będzie kiedy indziej – wtedy, kiedy drużyna wróci na dobre tory i będzie stabilna. Aktualnie mogłoby nas to zabić i wpędzić w środek tabeli na wieki.

Więcej podobnych przemyśleń na: Wiecznie Czwarty Blog – klik.

O Jakub Najwer

Zobacz również

Transmisja: CSKA Moskwa vs Arsenal

Serdecznie zapraszamy do transmisji. Transmisja rozpocznie się 12 kwietnia 2018 o godzinie 21:05 Transmisja w ...

Dodaj komentarz

albo