Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Bez kategorii / Arsene znowu to zrobił – Podpisał nową umowę.

Arsene znowu to zrobił – Podpisał nową umowę.

Przyznaję, z niecierpliwością czekałem na informację o przedłużeniu lub nieprzedłużeniu umowy przez Wengera

I miałem nadzieję, że umowa ta nie zostanie przedłużona i będziemy mogli pożegnać naszą legendę w jakiś ładny i przyzwoity sposób naszego Papcia. Wszak wygrał ten Puchar Anglii i można jakiś plusik przy tym słabym sezonie mu postawić.
Legendy powinny wiedzieć, kiedy zejść ze sceny, a Arsene ewidentnie tego nie wie. Złożył podpis na kolejnej dwuletniej umowie przygotowanej przez zarząd i kolejny raz rozmienia się na drobne, bo traci szacunek szkoleniowca, który osiągnął bardzo wiele. Teraz patrzy się na niego już tylko jak na „Siwego”, który się zagubił w swojej pracy. Niestety ja w tym widzę pewną prawidłowość. Nie idzie, Arsenal nie wygrywa nic, a Wenger dostaje kolejną szansę do poprawki — wygrywa Puchar Anglii i w klubie mówi się, że jest dobrze, bo mamy trofeum. Tak było do tej pory i tak może być teraz, tylko że w dwojaki sposób. Z jednej strony jest dobrze, bo Puchar, a z drugiej dostaje szansę, bo Liga Europy. I tak możemy w kółko, a Arsene będzie pracował w Arsenalu „do śmierci”. Nie wie, kiedy zejść ze sceny, a według mnie czas na to był po pierwszym wygraniu Pucharu Anglii kończącym 9-letnią posuchę klubu bez trofeum. Ale  co ja tam wiem.

Co pozostaje nam, fanatykom Arsenalu? Wspieranie.

Tak, dobrze czytacie – jesteśmy kibicami i co by się w naszym klubie nie działo – musimy wspierać. To MY, społeczność budujemy główny fundament w klubie i kiedy MY zawiedziemy i będziemy wypisywać tylko bzdury i oskarżenia w internecie – nic z tego nie będzie. Możemy krytykować, tak jak ja dzisiaj, ale nie możemy popadać w marazm i czarną rozpacz z powodu pozostania trenera. Bądźmy razem z nim i wierzmy w niego. Może tym razem to coś da? Zapraszam do dyskusji w komentarzach na ten temat. 

O Jakub Najwer

Zobacz również

Transmisja: CSKA Moskwa vs Arsenal

Serdecznie zapraszamy do transmisji. Transmisja rozpocznie się 12 kwietnia 2018 o godzinie 21:05 Transmisja w ...

Dodaj komentarz

albo