Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / FEATURED / Rob Holding – Musieliśmy wyjść z dużą intensywnością

Rob Holding – Musieliśmy wyjść z dużą intensywnością

Rob Holding spotkał się z mediami po zakończonym meczu finałowym FA Cup. Oto co mogliśmy od niego usłyszeć.

Na temat tego, co oznacza podnieść trofeum…

  • To było dla nas ważne, aby zakończyć sezon wysokim poziomie. Trochę się rzucić, abyśmy mogli to przenieść do nowego sezonu.

Na temat wyrównania przez Chelsea i zwycięskiej bramki Ramseya

  • Kiedy zdobyli bramkę – próbowałem wślizgiem zablokować strzał i widziałem jak piłka, wpada do siatki, wtedy pomyślałem – Teraz będzie ciężko, ponieważ mają się czego trzymać, a grają o jednego zawodnika mniej”. Myślalem, że będą starać się potrzymać wynik 1-1 i dojść do karnych, ale na szczęście od razu ich uderzyliśmy i to prawdopodobnie był najlepszy czas dla nas, aby zdobyć zwycięską bramkę.

Na temat tego, czy to uratowało sezon Arsenalu…

  • Tak. Ten sezon był dobrym sezonem, niestety utraciliśmy występ w Champions League. Uzyskaliśmy 75 punktów i zazwyczaj widziałbyś nad linią kwalifikacji do Champions League. To było ciężkie do przełknięcia, ale zakończyć sezon z trofeum jest zawsze miłe.

Na temat spotkania…

  • To był ciężki mecz, ale wiedzieliśmy, iż to będzie ciężkie spotkanie z Chelsea, ponieważ są zwycięzcami Premier League. Musieliśmy tam wyjść z dużą intensywnością i dobrze trzymać presje. Udało nam się strzelić dwie bramki, które dawały nam prowadzenie.

Na temat sezonu Arsenalu…

  • To rozczarowujące, aby nie zakwalifikować się do Champions League. Myślałem, że mamy pecha, ale to wspaniałe zakończyć ze ‚srebrem stołowym’. To miłe zwycięstwo dla naszych fanów.

 

Źródło: Arsenal.com

O Mateusz Stepien

Właściciel Magic-IT

Zobacz również

Transmisja: CSKA Moskwa vs Arsenal

Serdecznie zapraszamy do transmisji. Transmisja rozpocznie się 12 kwietnia 2018 o godzinie 21:05 Transmisja w ...

Dodaj komentarz

albo