Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / FEATURED / Zapowiedź 20 tygodnia Kanonierów

Zapowiedź 20 tygodnia Kanonierów

Wygrane dwa spotkania w tym tygodniu sprawia, iż można stwierdzić, że był to udany tydzień dla zespołu z Emirates Stadium. Zwycięstwo z Stoke napawa optymizmem, chociaż pierwsza bramka pojawiła się dopiero w 42 minucie spotkania, mając 72% posiadanie w pierwszej połowie. Szkoda tylko, że rozkręcamy się tak późno.

W tym tygodniu również czekają nas dwa mecze w Premier League.

Pierwsze spotkanie będzie u nas z Sunderland. Jest to 37 spotkanie w Premier League, wiec jesteśmy na końcówce. Sunderland w sobotę przegrało u siebie ze Swansea 0:2, a w ostatnich pięciu spotkaniach zanotowali trzy porażki i jeden remis. Z czego dwie porażki u siebie. Kanonierzy natomiast pomijając mecz z Tottenhamem, zaliczyli same zwycięstwa w ostatnich 5 spotkaniach. Podopieczni Arsene Wenegera wygrali cztery ostatnie spotkania z Sunderland, a ostatnie w tym sezonie 1:4 (na wyjeździe). Zwycięstwo w tym spotkaniu jest bardzo ważne, ponieważ do Manchesteru City, który zagrał tyle samo spotkań, brakuje nam trzech punktów. Man City zmierzy się w tym samym dniu z West Brom, który to w ostatnich 7 spotkaniach nie zanotował zwycięstwa. Tutaj musimy liczyć na porażkę Manchesteru, ponieważ dostanie się na 4 pozycje, oznacza walkę o awans do Ligi Mistrzów. W innym razie w następnym sezonie Kanonierzy pojawią się w Lidze Europejskiej.

Ze strony Sunderlandu już wiemy, że nie zagra Kirchhoff, McNair oraz Watmore. Prawdopodobnie również Cattermole i Piennar.

Mecz odbędzie się we wtorek 16.05.2017 o godzinie 20:45.

Drugie spotkanie odbędzie się również u nas. Zmierzymy się tym razem z Evertonem. Kanonierzy będą mogli odkupić winy za przegrany w tym sezonie grudniowe spotkanie, w którym to po pierwszej strzelonej bramce przez Sancheza w 20 minucie spotkania utraciliśmy dwie bramki (strzelone przez Colemana i Williamsa). Colemana nie musimy się obawiać w tym spotkaniu, ponieważ jest kontuzjowany. Everton w tym spotkaniu nie ma już o co walczyć, ponieważ już wiadomo, iż będzie grał w kwalifikacjach do Ligi Europejskiej a Manchester United, który znajduje się na 6 pozycji, jest całkowicie poza zasięgiem drużyny Koemana Ronalda. Arsenal natomiast będzie musiał walczyć do samego końca, ponieważ nie może sobie pozwolić na utratę punktów.

Spotkanie odbędzie się w niedziele o 21.05.2017 o godzinie 16:00.

O Mateusz Stepien

Właściciel Magic-IT

Zobacz również

Emirates Stadium

Transmisja: Arsenal vs AC Milan

Serdecznie zapraszamy do transmisji. Transmisja rozpocznie się 15 marca 2018 o godzinie 21:05   Transmisja ...

Dodaj komentarz

albo