Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / FEATURED / Ox – Dlaczego granie na tylnym skrzydle mi odpowiada

Ox – Dlaczego granie na tylnym skrzydle mi odpowiada

Trzy zebrane asysty podczas półfinału Emirates FA Cup, spowodowały, iż uzyskał tytuł Vitality Player w tym miesiącu. Granie jako tylny skrzydłowy zdecydowanie pasuje do Alexa Oxlade-Chamberlaina.

Angielski reprezentant pojawił się na sześciu różnych pozycjach w tym sezonie i ostatnio pokazał, ciąg imponujących występów grając w naszej nowej formacji 3-4-3.

  • To do mnie pasuje, ponieważ kiedy gram na tylnym skrzydle mam wiele przestrzeni gdzie mogę wbiegać – powiedział Oxlade-Chamberlain.
  • Czuje, że jest to, dla mnie jest bardziej naturalne, aby wbiegać z piłką, niż wbiegać bez niej, aby ktoś do mnie zagrał.
  • Lubie mieć możliwość biegania i stać się bardziej pomocnikiem niż napastnikiem. Grając na tylnym skrzydle, otrzymuje wiele piłek głęboko i wtedy mam wiele opcji.
  • Mogę podać piłkę środka, poszukać Granita albo Aarona w pomocy. Mogę poszukać Mesuta albo Danniego, jeżeli jeden z nich chce wbić w kanały, albo za pleców lub dośrodkować głęboko.
  • Coś takiego zrobiłem przeciwko Manchesterowi City, kiedy dośrodkowałem troszkę wcześniej, zatrzymałem się, a potem po kilku krokach wykończyłem dośrodkowaniem. Potem ostatnia opcja, która mi pozostała to wbiec również w zawodników, kiedy nie ma innych dostępnych opcji. Bieganie z piłką daje ci wiele opcji, a jednym z moich głównych atutów prawdopodobnie jest bieganie z piłką i odbieranie podań.
  • Z tyłu skrzydła, możesz częściej to robić w porównaniu, kiedy jesteś dalej wysunięty, a twoje opcje są trochę zlimitowane. Nie masz tak wiele przestrzeni, ponieważ kiedy otrzymasz piłkę w dalszej części boiska, to obrońca jest znacznie bliżej ciebie. Albo się z nim zmierzysz i będziesz wracał, albo wejdziesz do środka. Bardzo mi to pasuje i zobaczymy, jak będzie w pozostałościach sezonu.

 

Źródło: Arsenal.com

O Mateusz Stepien

Właściciel Magic-IT

Zobacz również

Transmisja: CSKA Moskwa vs Arsenal

Serdecznie zapraszamy do transmisji. Transmisja rozpocznie się 12 kwietnia 2018 o godzinie 21:05 Transmisja w ...

Dodaj komentarz

albo