Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Nowości / Piłkarze po meczu z Lyonem

Piłkarze po meczu z Lyonem

Aaron Ramsey, a także Alex Oxlade-Chamberlain postanowili zabrać głos dla stacji BBC Sport po wygranym meczu z Lyonem, który zakończył się wynikiem 6-0 dla Kanonierów. Oto, co obaj zawodnicy mieli do powiedzenia.

– Wynik 6-0 jest znakomitym rezultatem i dobrym widowiskiem dla kibiców. Świetnie jest znowu wrócić na Emirates i rozegrać takie spotkanie. Lyon dobrze operował piłką, ale kiedy to my zdobyliśmy pierwszą bramkę, to poczuliśmy, że przed nami nie ma żadnych oporów i zaatakowaliśmy wszystkim, co mamy – powiedział Alex.

– Pierwszy raz zdobyłem gola w Emirates Cup, a młodzi zawodnicy pokazali, na co tak naprawdę ich stać. Poprzedni sezon zakończyliśmy z powodzeniem, więc mamy nadzieję, że ten zaczniemy równie dobrze. Chelsea rok temu zaczęła bez poślizgu, więc i my potrzebujemy mocnego wejścia – stwierdził Aaron.

 

Źródło: BBC

O Marcin Lipiński

Redaktor naczelny Arsenalnews.pl. Obecnie student I roku Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Wierny kibic Arsenalu, który dla Was z całą ekipą dostarcza najważniejsze informacje o ukochanym klubie z Londynu.

Zobacz również

Arsenal vs Watford – pora na pierwsze zwycięstwo

Przed nami kolejne trzecie już spotkanie Kanonierów w tym sezonie, tym razem przeciwnik z nieco ...

Dodaj komentarz

albo