Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / FEATURED / Zapowiedź 19 tygodnia Kanonierów

Zapowiedź 19 tygodnia Kanonierów

Arsenal ostatnio pewnie wygrał z Manchesterem United u siebie 2:0 i po zdobyciu 3 punktów w lidze zmniejszyli swoją stratę do czołówki Premier League. Kanonierzy ten sezon, mogą jeszcze uratować i załapać się do TOP4 ligi, ale muszą spełnić się 2 warunki. Po pierwsze Arsenal musi wygrać wszystkie swoje ligowe mecze, a drugim warunkiem to ktoś z czołówki musi zaliczyć wpadkę, a dokładnie Liverpool lub Manchester City. Mecz ze Southampton będzie trudnym spotkaniem. Piłkarze Arsenalu muszą być maksymalnie skupieni, bo Southampton to bardzo dobra drużyna, co potwierdza ich ostatni mecz z Liverpoolem, w którym zremisowali bezbramkowo na stadionie Liverpoolu.

Mecz zostanie rozegrany w środę 10.05.2017 o godzinie 20:45 na stadionie Southampton.

Trudne spotkanie dla Arsenalu na terenie Stoke City. Ostatni raz Arsenal zwyciężył na terenie Stoke City, 27.02.2010 wygrywając wtedy 3-1, jednakże wtedy dla Arsenalu strzelali tacy zawodnicy jak Bendtner , Fabregas (karny) , i Vermaelen, czyli piłkarze, którzy już nie grają dla Arsenalu od dawna. Kanonierzy muszą powtórzyć wyczyn z 2010 roku i zwyciężyć, jeśli chcą dalej liczyć się w walce o TOP4 Premier League. Arsène Wenger musi przygotować coś nowego na mecz ze Stoke City, jeśli myśli o pokonaniu przeciwnika.

Mecz zostanie rozegrany w sobotę 13.05.2017 o godzinie 18:30 na stadionie Stoke City.

O bucik619

Zobacz również

Transmisja: CSKA Moskwa vs Arsenal

Serdecznie zapraszamy do transmisji. Transmisja rozpocznie się 12 kwietnia 2018 o godzinie 21:05 Transmisja w ...

Dodaj komentarz

albo