Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Nowości / Raport zdrowotny przed meczem z Lyonem

Raport zdrowotny przed meczem z Lyonem

Arsene Wenger postanowił przedstawić najświeższy raport zdrowotny przed jutrzejszym meczem z Lyonem i niedzielnym spotkaniem z Wolfsburgiem w ramach Emirates Cup. Oto, co Boss miał do powiedzenia.

O drużynie…

– Mamy dostępnych wszystkich piłkarzy, którzy byli z nami w Azji. Obyło się bez kontuzji. Flamini dostał niewielkiego kopniaka w kostkę i jeszcze pomyślę, czy zostanie powołany na te mecze. Poza tym, wszyscy inni są gotowi na 90 minut gry. 

 

O tym, czy Welbeck i Sanchez zagrają…

-Nie. Welbeck nie jest jeszcze w pełni zdrowy, a także nie bierze udziału w treningach, a Alexis wraca do nas 3 sierpnia. Ospina natomiast pojawi się w poniedziałek. 

 

O Dannym Welbecku…

– Powinien niedługo zacząć pełne treningi i zacząć biegać już w ten weekend. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, to będzie dostępny za trzy tygodnie. Zabraknie go jednak na początku rozgrywek Premier League. 

 

Źródło: Arsenal.com

O Marcin Lipiński

Redaktor naczelny Arsenalnews.pl. Obecnie student I roku Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Wierny kibic Arsenalu, który dla Was z całą ekipą dostarcza najważniejsze informacje o ukochanym klubie z Londynu.

Zobacz również

Arsenal vs Watford – pora na pierwsze zwycięstwo

Przed nami kolejne trzecie już spotkanie Kanonierów w tym sezonie, tym razem przeciwnik z nieco ...

Jeden komentarz

  1. Jeżeli Wojtek ma iść do AS Romy, Ospina ma wrócić w poniedziałek. To raczej na 99% będziemy mieć Czecha w bramce.

Dodaj komentarz

albo