Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Wypowiedzi / Były Kanonier o Arsenalu / Pires – Gol w derbach, którego nigdy nie zapomnę

Pires – Gol w derbach, którego nigdy nie zapomnę

Robert Pires jest gwazdą, która wiele razy grała w derbach północnego Londynu, jest jednak spotkanie, którego nigdy nie zapomni.

Grając z Tottenhamem Hotspur w drugim spotkaniu od czasu kiedy dołączył do Arsenalu z Marseille, zwycięzca World Cup, wdarł się wewnątrz i strzelił niemożliwą do obrony bramkę w dalszy róg.

Pires w następnym tygodniu strzeli zwycięskiego gola w półfinałach FA Cup w meczu z Spurs, jednak 43-letni zawodnik zawsze będzie pamiętał swój strzał na Highbury z powodu pozaboiskowego znaczenia.

  • Pamiętam ten moment, ponieważ kiedy grasz z Tottenhamem, zazwyczaj jest to bardzo trudne i bardzo ciężkie spotkanie – powiedział dla Arsenal Player.
  • To było bardzo ważne dla drużyny i dla mnie, ale był to smutny dzień dla fanów Arsenalu z powodu śmierci Davida Rocastle. To był wyjątkowy moment, ponieważ byłem bardzo szczęśliwy z bramki, ale smutny z powodu rodziny Rocastle.
  • Dla mnie to było wyjątkowe, ponieważ on grał z numerem 7 i ja grałem z numerem 7. To było dobre przekazanie pomiędzy Davidem i mną. Było to dla mnie bardzo szczęśliwe w przyszłości.

 

Źródło: Arsenal.com

Serdecznie zapraszamy do aktywności na naszej stronie internetowej. Do wygrania nagrody, wiecej informacji tutaj.

 

O Mateusz Stepien

Właściciel Magic-IT

Zobacz również

Viv Anderson o Georgu Grahamie

Wraz z objęciem przez Grahama posady rozpoczęły się czasy, w których Arsenal słynął z doskonale ...

Dodaj komentarz

albo