Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Nowości / Z szatni / Większa kieszeń dla Wengera uszyta przez Lorda Harrisa

Większa kieszeń dla Wengera uszyta przez Lorda Harrisa

Dyrektor Arsenalu Lord Harris wspomoże Arsena Wengera w biciu rekordu na transfer nowego środkowego napastnika. Większa kieszeń pozwoli na kupienie każdego zawodnika oprócz Cristiano Ronaldo i Lionela Messiego.

Karim Benzema z Realu Madryt jest na szczycie listy Wengera, a Lord Harris który bardzo mocno monitoruje konto Arsenalu powiedział dla Sportsmail, iż na koncie klubu znajduje się więcej niż 200 000 000 funtów.

Właściciel „The Carpetright” który opuścił szkole w wieku piętnastu lat, aby zostać sprzedawcą, przyznał, iż rozwój Emirates Stadium był limitowany mocą wydatków, ale teraz czuje że Gunnersi są w pozycji gdzie mogą wypłacić swoją inwestycję i wyzwać drużyny z czołówki Europy.

” Kiedy przenosiliśmy się do Emirates, finanse były ograniczone, ale było bardziej swobodnie” – powiedział 72 letni Lord Harris. „Mogliśmy wyjść i kupić prawdopodobnie każdego zawodnika na świecie, oprócz tych którzy byli nie do kupienia. Na koncie, jest teraz ponad 200 milionów funtów. Możesz powiedzieć do Arsena iż nie mamy pieniędzy i on by się tym nie przejął, albo dać mu 100 milionów funtów i może nawet ich nie wydać.”.

„W tym momencie nie ma planów do podpisywania transferów, dopóki nie znajdzie się gwiazda pokroju Mesuta Ozila albo Alexisa Sancheza. On [Arsene Wenger] szuka właśnie takich ale nie ich dużo dostępnych. Wspomożemy go aby pobił klubowy rekord transferu. Kiedy będzie chciał zawodnika, będzie mógł go mieć. Oprócz Messiego i Ronaldo, może mieć każdego zawodnika. Prawdopodobnie będziemy musieli pobić rekord, kiedy znajdzie zawodnika którego chce.”.

O Krzysztof Rzeszowski

Moja biografia nie jest dostępna :P

Zobacz również

Zapowiedź 20 tygodnia Kanonierów

Wygrane dwa spotkania w tym tygodniu sprawia, iż można stwierdzić, że był to udany tydzień ...

Dodaj komentarz

albo