Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Nowości / Z szatni / Wenger kwestionuje „United way”

Wenger kwestionuje „United way”

Arsene Wenger kwestionuje politykę transferów Manchesteru United, twierdząc, iż klub poświęcił swoje zasady w pogoni za chwałą.

United wydał blisko 80 000 000 funtów dla zawodników takich jak Memphis Depay, Bastian Schweinsteiger oraz Morgan Schneiderlin, kiedy Arsene Wenger wydał 10 000 000 na byłego bramkarza Chelsea Petra Cecha.

Francuski manager uważa, iż United zgina swoje finansowe muskuły i uszczerbując rozwój w młodych zawodników. Wierzy w to, iż w letnim szaleństwie Louis van Gaal pokazuje, iż klub „nie jest cierpliwy”.

 

„Chcemy nadal łączyć silniejsze środki finansowe z wiarą w naszą filozofię i politykę” – powiedział Wenger na temat transferów.

Oznacza to, że chcemy nadal dawać szanse młodym zawodnikom i budować od wewnątrz graczy z naszego klubu z naszą kulturą.”.

„Następnie, jeśli możemy kupić wyjątkowych graczy, to możemy to robić już dziś, ale to nie będzie podstawą naszej polityki.”.

„Większość klubów które odniosły sukces są klubami którzy właśnie tak zrobiły. Można wziąć za przykład Barcelonę albo Man United, którzy mieli generacje i budowali swój sukces na graczy, którzy przyszli z wewnątrz.”.

„To są nasze wartości i to jest nasze DNA. Ważne jest, że się tego trzymamy.”.

” United z swoim sukcesem stworzyli sobie potężne zaplecze finansowe i dzisiaj nie mają cierpliwości, aby kontynuować to, co robili wcześniej.”.

„Mają zaplecze finansowe, aby iść inna polityką. Nie mają w swoim klubie dostępnych zawodników takich jak Paula Scholesa, Ryana Giggsa i Davida Beckhama .”.

„Jest to interesujące, analizowanie podstawowych stawek płacowych w drużynie England U18 , 20 lat temu, 10 lat temu oraz dzisiaj, a następnie w 5 latach z drużyną U16” – dodał.

„Zszokowałoby cię to, jeżeli byś znał ile przeciętny osiemnastoletni zawodnik zarabia.”.

O Krzysztof Rzeszowski

Moja biografia nie jest dostępna :P

Zobacz również

Zapowiedź 20 tygodnia Kanonierów

Wygrane dwa spotkania w tym tygodniu sprawia, iż można stwierdzić, że był to udany tydzień ...

Dodaj komentarz

albo