Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Nowości / Z szatni / Wenger: Bramkarze mają specyficzny problem.

Wenger: Bramkarze mają specyficzny problem.

Arsène Wenger twierdzi, iż bramkarze mają unikalny problem w nowoczesnej grze.

Większość czołowych europejskich drużyn mają co najmniej dwóch klasowych bramkarzy w swoim skaldzie, co może spowodować pewne problemy.

Wenger – który podpisał w te wakacje kontrakt z Petrem Cechem – powiedział iż myślał o równowadze dla wszystkich managerów.

„Kontrakt powstał z powodu specjalnych relacji z Petrem Cechem z Romanem Abramovichem” – powiedział manager. „Obiecał mu, iż dla niego może odejść bez względu gdzie za określoną kwotę i dlatego tak się stało.”

„To było dla mnie ogromne zaskoczenie, dlatego że nie mogli go utrzymać, w wieku 33 lat został numerem 2.”

„Bramkarze mają specyficzny problem w grze. Jeżeli mówi się o byciu numerem 2, jesteś w kłopotach. Bramkarze powiedzą, „Tak chce wyjść ale chcę również zagrać” To jest problem i był  to również problemem dla Barcelony w poprzednim roku.”

„Grali z jednym bramkarzem w Lidze Mistrzów i z jednym bramkarze w lidze. To pokazuje jak bardzo potrzebują dwóch bramkarzy i jak bardzo potrzebujesz im dać grać.”

Wenger powiedział, iż Cech dodaje czegoś ekstra do składu Arsenalu i pomoże to przynieś do następnej generacji.

„Z kontynuacja jego wydajności, pomoże nam stworzyć naszych bramkarzy, którzy mają talenty,” – powiedział. „Pomoże wspomóc wiarę w drużynę, ponieważ kiedy siedzisz w szatni, szukasz kogoś kto pomoże ci nabrać pewności siebie.”

O Krzysztof Rzeszowski

Moja biografia nie jest dostępna :P

Zobacz również

Zapowiedź 20 tygodnia Kanonierów

Wygrane dwa spotkania w tym tygodniu sprawia, iż można stwierdzić, że był to udany tydzień ...

Dodaj komentarz

albo