Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Nowości / Zawodnicy / Wenger: „Iwobi świetnie wpasował się w naszą grę”

Wenger: „Iwobi świetnie wpasował się w naszą grę”

Arsène Wenger pochwalił Alexa Iwobi i powiedział, iż nastolatek wpasował sie bardzo dobrze w naturalną grę zespołu Arsenalu.

Dziewiętnastolatek zaimponował na Barclays Asia Trophy, dwukrotnie podchodził do strzelenia bramkek z Singapore Select IX.

Wenger pochwalił rozwój Iwobiego i powiedział, iż jest numerem jeden jako najmłodszy który może grać w Emirates Cup w ten weekend.

„Pierwsze imię, które przychodzi mi na myśl [wypuszczeni zawodnika w meczu] to na pewno Chuba Akpom, ponieważ był bardzo dobry w ostatnim turnieju” – powiedział manager Arsenalu. „Może dwa albo trzy mecze i na pewno Alex Iwobi również będzie bardzo blisko znalezieniu się w drużynie podczas meczu”.

Lubię jego [Iwobiego] nastawienie drużynowe, oraz jego ruchy. Mamy grę opartą na ruchach i prędkości, a on wpasowuje się bardzo dobrze.”

„Ma dużą moc którą często wykorzystuje – strzela dużo bramek – miał dwie dobre okazje przeciwko Singapurowi. Nie trafił ale zazwyczaj ma możliwości aby zapunktować.”

O Krzysztof Rzeszowski

Moja biografia nie jest dostępna :P

Zobacz również

Theo – Moja chemia z Alexisem

Nasze tempo oraz mobilność w ataku przykuła uwagę w meczu, który odbył się w środę ...

Dodaj komentarz

albo