Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Nowości / Z szatni / Boss: Zawsze znałem potencjał mojej drużyny.

Boss: Zawsze znałem potencjał mojej drużyny.

Arsène Wenger jako doświadczony manager powiedział, iż zawsze będzie znał prawdziwy potencjał swojej drużyny i co mogą osiągnąć.

Gunnersi ukończyli Premier League na trzecim miejscu i utrzymali pucha FA CUP.

Wenger jest pewny swojej drużyny, ale powiedział iż największym wyzwaniem będzie start każdego sezonu w pełni sił jego zawodników.

„Manager musi wykorzystać potencjał swojej drużyny” dla przykładu dodał „Powiedziałem otwarcie iż Mark Hughes wyciągnął maksimum z swojego składu w ostatnim roku” (Mark Hughes jest managerem Stroke City)

„Ukończyli na dziewiątej pozycji w lidze i grali dobrze, ale tego roku będą chcieli grać lepiej. Nie musi to być cały czas w 100 procentach, ale wyzwaniem jest wyciągnąć jak najwięcej z swojej drużyny”

„Pod koniec dnia wiem gdzie moja drużyna może być i gdzie jest jej maksimum pod koniec sezonu. To doświadczenie pomaga.”

„Wiem, czy będziemy mogli wygrać ligę. Dla przykładu w roku, kiedy przegraliśmy na Birmingham, myślałem iż będziemy mogli wygrać ligę. W ostatnim roku niestety, nie ponieważ w sześciu meczach byliśmy do tyłu o jedenaście punktów od Chelsea, a dogonienie ich było prawie niemożliwe.”

Po otrzymaniu większej ilości punktów niż inne drużyny w 2015 roku, i dodaniu Petra Cecha do swojego składu, Wenger jest pewny, iż Arsenal może zajść dalej w tym sezonie.

Największa przegrana w ostatnim roku było dwoma bramkami,” – powiedział. „Było to 2-0 w całym sezonie i było to z Chelsea. A to oznacza, iż zredukowaliśmy lukę i wierzę, iż jesteśmy gotowi pójść dalej.”

 

Zródło: Arsenal.com

O Krzysztof Rzeszowski

Moja biografia nie jest dostępna :P

Zobacz również

Zapowiedź 20 tygodnia Kanonierów

Wygrane dwa spotkania w tym tygodniu sprawia, iż można stwierdzić, że był to udany tydzień ...

Dodaj komentarz

albo