Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Wypowiedzi / Swobodne wypowiedzi zawodnika / David Ospina – Kolumbia zrobiła teraz krok do przodu

David Ospina – Kolumbia zrobiła teraz krok do przodu

Dla Davida Ospiny, Medellin zawsze pozostanie domem. Reprezentant Kolumbii urodził się tam w 1988 roku i przeżył swoje młodzieńcze lata w mieście, które jest znane jako serce serialu telewizyjnego Narcos, biograficznego thrilleru o Pablo Escobarze.

Kolega z zespołu Santi Cazorla ostatnio ujawinił, że Ospina zarekomendował dramat o nim, a jak sam powiedział, ma mieszane uczucia.

  • Zarekomendowałem wiele serii Santi’emu od kiedy tutaj jestem – dałem mu kilka nazw” powiedział Ospina dla Arsena Player.
  • Pierwszych z nich był El Patron del Mal, Kolumbijska seria o Pablo Escobarze. Opowiada o jego życiu, dzieciństwie i śmierci.
  • Będąc szczerym, nie oglądałem za bardzo Narcos. Widziałem kilka epizodów. To nie jest zupełnie takie same jak w innych serialach, ale myślę, że zrobili dobrą robotę również z Narcos.
  • Ludzie, których wtedy nie było, są zainteresowani tym, aby dowiedzieć się, co się wtedy stało w Kolumbii w tamtym czasie i jestem pewny, że to musiało być dosyć bolesnym przeżyciem dla osób, które doświadczyły stratę bliskich. To musi być ciężkie.
  • Myślę, że mam mieszane uczucia o tym, ale dowiesz się, przez co musiała wtedy przejść Kolumbia. Na szczęście Kolumbia poszła o krok dalej i teraz jest znacznie lepszym miejscem.

 

Poniżej zapraszamy do traileru:

 

Źródło: Arsenal.com

O Mateusz Stepien

Właściciel Magic-IT

Dodaj komentarz

albo