Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Nowości / Zawodnicy / Ospina: Chcę zostać w Arsenalu

Ospina: Chcę zostać w Arsenalu

Bramkarz Arsenalu, David Ospina podtrzymuje podobno chęć pozostania w klubie, mimo dużej rywalizacji na jego pozycji. Kolumbijczyk zapowiedział, iż jest szczęśliwy na The Emirates, ale zainteresowanie jego osobą wyraża wiele klubów.

26-latek podczas swojego pierwszego sezonu w Arsenalu przez długi okres czasy  był numerem ‚1’ w bramce Kanonierów. Tym samym posłał Wojtka Szczęsnego na ławkę rezerwowych. Jednakże teraz po sprowadzeniu Petra Cecha Ospina  straci miejsce w podstawowej jedenastce The Guuners.

– Na dzień dzisiejszy jestem bramkarzem Arsenalu. Mój kontrakt z klubem jest jeszcze ważny przez cztery lata. Zobaczymy jak dalej potoczy się moja przyszłość. W dalszym ciągu  jestem dobrze przygotowany psychicznie i fizycznie do gry dla Arsenalu- wyznał.

– Everton? To bardzo dobry zespół, który w zeszłym sezonie pokazał się z bardzo dobrej strony. Oprócz tego mam jeszcze kilka innych ofert, ale obecnie skupiam się tylko na grze dla Arsenalu. Dołączając do nich, spełniło się moje marzenie, to wspaniały zespół.

Ospina wypowiedział się również na temat przybycia do klubu Petra Cecha.

– To znakomity bramkarz. Od zawsze podziwiam jego niebywałe umiejętności. To niezwykły zaszczyt mieć możliwość trenowania razem z nim, od niego można się naprawdę wiele nauczyć, ponieważ dysponuje dużym doświadczeniem- zakończył.

źródło: arsenal-mania.com

O Filip Klawiński

Młodszy Newsman

Zobacz również

Theo – Moja chemia z Alexisem

Nasze tempo oraz mobilność w ataku przykuła uwagę w meczu, który odbył się w środę ...

Dodaj komentarz

albo