Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Ciekawostki / Ciekawostki przedmeczowe / Ciekawostki przedmeczowe – #24 –Lincoln City

Ciekawostki przedmeczowe – #24 –Lincoln City

Nadszedł czas na przekazanie wam kilku ciekawostek przedmeczowych dotyczących naszego przeciwnika. Oto one:

  1. Zawodnicy grający w Lincoln City nazywani są chochlikami po „Chochliku z Lincoln”. Pewnego dnia – jak głosi bardzo stara legenda – diabeł wyrzucił swoje chochliki z piekła, a wiatr zaniósł dwa z nich do samego Lincoln. Początkowo chochliki były pełne respektu dla majestatu katedry i obawiały się wejść do środka. Niebawem jednak jeden z nich zebrał się na odwagę, wleciał do katedry, próbował podłożyć nogę biskupowi, potrącić dziekana i zrzucić kościelnego z chóru. Kiedy zaczął wybijać witraże jeden z aniołów krzyknął, by przestał psocić. Ten odparł zuchwale: „Powstrzymaj mnie, jeśli potrafisz!”. I wtem zamienił się w kamień i na zawsze zasiadł w niszy w katedralnym Anielskim Chórze.
  2. Właściwie to nazywani są Czerwonymi Chochlikami, a to z powodu tradycyjnych kolorów na swoich strojach. Mianowicie ubrani są w czerwone przeplatance białymi paskami koszyki, czarne spodenki oraz biało-czerwone skarpetki.
  3. Oczywiście nie mają tak wielkiego stadionu, jakim jest Emirates Stadium. W końcu to zespół, który znajduje się w piątej lidze angielskiej, który ostatnie trofeum wygrał w sezonie 1987/88 w Football Conference. Ich stadion to Sincil Bank, który został zbudowany i oddany do użytku w 1895 roku. W maju 1999 roku przeszedł renowację. Może on pomieścić 10 127 osób. Wymiary tego boiska to 110 x 73 jardów.

 

Źródło: Wikipedia

O Mateusz Stepien

Właściciel Magic-IT

Zobacz również

Ciekawostki przedmeczowe – #20 – Preston North End

Nadszedł czas na przekazanie wam kilku ciekawostek przedmeczowych dotyczących naszego przeciwnika. Oto one: Preston North ...

Dodaj komentarz

albo