Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Nowości / Plotki transferowe / Ospina w Evertonie?

Ospina w Evertonie?

Według doniesień z Kolumbii, Everton złożył ofertę wysokości 5 milionów funtów za golkipera Arsenalu, Davida Ospinę. Znajdujący się w wysokiej formie reprezentant Kolumbii otrzymał pozwolenie na opuszczenie klubu z czerwonej części północnego Londynu, po tym jak szeregi drużyny Kanonierów zasilił były już bramkarz Chelsea, Petr Cech.

Turecki zespół Fenerbahce od pewnego czasu prowadzi negocjacje w sprawie pozyskania Ospiny, jednakże sam zainteresowany chętny jest ponoć na pozostanie w Anglii. Roberto Martinez widzi za to w  Kolumbijczyku długoterminowego następcę 36-letniego Tima Howarda, który zbliża się do końca swej kariery.

Zawodnik powróci z urlopu w najbliższych dniach- zasiądzie on wtedy do rozmów z Arsenem Wengerem na temat swojej przyszłości.

źródło: Metro.co.uk

 

O Filip Klawiński

Młodszy Newsman

Zobacz również

Arsenal zainteresowany Danim Ceballos

Jak donoszą dzisiejszejszego popołudnia angielskie mediach, rywale z Północnego Londynu Arsenal i Tottenham są zainteresowani ...

Dodaj komentarz

albo