Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Nowości / Z boiska / Wenger o Adelaide i składzie na tournée

Wenger o Adelaide i składzie na tournée

Arsène Wenger wyznał, że francuski młodzik Jeff Reine-Adelaide będzie częścią składu Arsenalu podczas Barclays Asia Trophy w Singapurze.

Kanonierzy w weekend wylatują na daleki wschód, a menadżer potwierdził liczbę młodych graczy, którzy dołączą do składu.

To będzie bardzo mocny skład – powiedział Wenger w rozmowie z Arsenal Player – Niektórzy gracze dolecą w piątek. Większość z nich zagra tylko w drugim meczu. W pierwszym, wystawimy graczy, którzy przylecieli w zeszły poniedziałek. Będziemy mieli bardzo silny skład.

Zobaczycie Jeffa Reine-Adelaide, którego dopiero sprowadziliśmy. Ponadto Chris Willock, Alex Iwobi, Gedion Zelalem, nie licząc Chuby Akpoma, który już z nami jest. Będziemy mieć kilku dobrych, młodych, pełnych talentu, obiecujących zawodników.

Adelaide jest zawodnikiem, którego poznałem we Francji. Właśnie wygrał Mistrzostwa Europy do lat 17. Urodził się w 1998 r., a jest to rok, który był i jest zawsze dobry dla Arsenalu… Nie można mieć złych graczy Arsenalu urodzonych właśnie wtedy!

– Jest graczem ofensywnym, ale równie dobrze może rozwinąć się we wszechstronnego pomocnika. Na ten moment, gra na prawym lub lewym skrzydle, ale myślę, że sprawdzi się również grając na środku pomocy – zakończył.

 

Źródło: Arsenal.com

O Marcin Lipiński

Redaktor naczelny Arsenalnews.pl. Obecnie student I roku Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Wierny kibic Arsenalu, który dla Was z całą ekipą dostarcza najważniejsze informacje o ukochanym klubie z Londynu.

Zobacz również

Transmisja: CSKA Moskwa vs Arsenal

Serdecznie zapraszamy do transmisji. Transmisja rozpocznie się 12 kwietnia 2018 o godzinie 21:05 Transmisja w ...

Dodaj komentarz

albo