Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Nowości / Zawodnicy / Wenger: Alexis niczego się nie boi

Wenger: Alexis niczego się nie boi

Arsene Wenger pochwalił Alexisa Sancheza za występy na turnieju Copa America i strzelenie decydującego rzutu karnego, który dał upragnione zwycięstwo Chile. Napastnik Arsenalu w serii rzutów karnych popisał się uderzeniem w stylu „Panenki” i dzięki temu przypieczętował tryumf swojej drużyny.

– Mogli czuć się komfortowo, gdy podchodził do karnego, ale ja mimo wszystko nieco się bałem, bo już raz dla nas nie wykorzystał jedenastki – zaczął Wenger dla Arsenal Player.

Po raz kolejny pokazał, że niczego się nie boi. Podszedł do piłki i zwyczajnie upokorzył bramkarza. Było to dość śmiałe, ale oczywiście byłem w siódmym niebie widząc, gdy podnosi trofeum dla swojego kraju. Czekał na to już wystarczająco długi czas.

– To historyczne trofeum, a gdy jesteś piłkarzem, to chcesz takie zdobywać. Tak więc jestem bardzo zadowolony z niego.

– SMS-owałem z nim po finale. Był skupiony na przyszłym sezonie w Arsenalu i napisał, że chce wygrać z nami wszystkie trofea. Był zachwycony i bardzo szczęśliwy – zakończył Wenger.

 

Źródło: Arsenal.com

O Marcin Lipiński

Redaktor naczelny Arsenalnews.pl. Obecnie student I roku Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Wierny kibic Arsenalu, który dla Was z całą ekipą dostarcza najważniejsze informacje o ukochanym klubie z Londynu.

Zobacz również

Theo – Moja chemia z Alexisem

Nasze tempo oraz mobilność w ataku przykuła uwagę w meczu, który odbył się w środę ...

Dodaj komentarz

albo