Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Bez kategorii / Lampard: Zakup Cecha to dla Arsenalu wielkie wzmocnienie

Lampard: Zakup Cecha to dla Arsenalu wielkie wzmocnienie

Legenda Chelsea, Frank Lampard został poproszony o skomentowanie transferu do Arsenalu swojego byłegi kolegi z szatni, Petra Cecha. Anglik uważa, że Kanonierzy dokonali znakomitego  wzmocnienia, a reprezentant Czech w kolejnym sezonie może przyczynić się do tryumfu Premier League.

 

Lampard ostatnio w końcu po raz pierwszy zagrał w barwach,  New York City FC, i przygotowuje się  już do rozpoczęcia nowego rozdziału w swojej karierze.

 

– Kupno Petra Cecha to wielki transfer. Wydaje mi się, że wszyscy ludzie związani z Arsenalem od dawna ubolewali nad faktem, iż w ich drużynie od kilku lat nie jest wyjaśniona sytuacja z pierwszym bramkarzem.

 

– Uważam, że Petr będzie dla nich niezwykle ważnym zawodnikiem w walce o tytuł. Myślę, że Kanonierzy w zeszłym roku nie odstawali daleko od czołówki w lidze. Regularnie znajdują się w pierwszej czwórce, jestem przekonany, że z Cechem będą jeszcze lepsi- zakończył.

 

źródło: allarsenal.com

O Filip Klawiński

Młodszy Newsman

Zobacz również

Szybkie pytania do Zech’a Medley’a

Nadszedł czas na zadanie kilku szybkich pytań do Zech’a Medley’a. Największy wpływ na twoją karierę? ...

Dodaj komentarz

albo