Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Nowości / Zawodnicy / Wilshere: Wymagania kondycyjne w Premier League są niesamowite

Wilshere: Wymagania kondycyjne w Premier League są niesamowite

Pomocnik Arsenalu przekonuje, że zbliżająca się kampania dla niego osobiście może być „wielkim sezonem”. Jednocześnie zdaje sobie sprawę z tego, jak istotne będzie właściwe przepracowanie okresu przygotowawczego, szczególnie w obliczu jego przeciągających się problemów z kontuzjami.

 

22-letni Anglik w ostatnich latach wielokrotnie zmagał się urazami, które pomimo jego ogromnego potencjału utrudniały mu zagrzanie miejsca w jedenastce Kanonierów na dłuższy czas. Jednakże sam zawodnik podkreśla, że skupia się wyłącznie na przyszłości i biorąc pod uwagę jego wiek, sezon 2015/2016 będzie dla niego kluczowy.

 

 

 

 

– Premier League to bardzo silna liga pod względem kondycji sportowej. Każdy zawodnik, który w niej gra musi liczyć się z tym, że trzeba mieć płuca ze stali. Ciężko jest wrócić do swojej optymalnej formy po kilkumiesięcznej kontuzji. Czeka ciebie ciężka praca w siłowni pod okiem fizjoterapeutów, ale robisz wszystko, aby wrócić na angielskie boiska- powiedział.

 
– To będzie dla mnie wielki sezon. W tym roku wcześnie zacząłem przygotowania do sezonu, po to by pokazać ludziom moje zaangażowanie. Jestem w pełni oddany Arsenalowi oraz mojej pracy i zależy mi na tym, żeby wszyscy dookoła się o tym przekonali.

 

– Na przestrzeni ostatnich sezonów zmagałem się z kilkoma kontuzjami. Oczekuję jednak, że okres przygotowawczy ukończę bez żadnych urazów i dzięki temu wypracuję znakomitą formę fizyczną, którą następnie zamierzam przenieść na rozgrywki ligowe – optymistycznie zakończył Anglik.

źródło: standard.co.uk

 

 

O Filip Klawiński

Młodszy Newsman

Zobacz również

Theo – Moja chemia z Alexisem

Nasze tempo oraz mobilność w ataku przykuła uwagę w meczu, który odbył się w środę ...

Jeden komentarz

  1. Marcin Lipiński

    Najważniejsze, że się stara. 😀
    Pod koniec sezonu odpowiednio go ocenimy.

Dodaj komentarz

albo