Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Ciekawostki / Ciekawostki o Arsenalu / Ciekawostki o Arsenalu – #27

Ciekawostki o Arsenalu – #27

Poniedziałek, czas na ciekawostki dotyczace Arsenalu:

  • Jens Lehmann zawsze sam ręcznie prał swoje rękawice, a zmieniał je tylko po przegranym meczu.
  • Tony Adams do historii przeszedł nie tylko jako wybitny gracz, ale także jako bohater prasy brukowej, uzależniony od alkoholu. Adams przyznał się, że były takie dni, kiedy wypijał siedem litrów piwa dziennie, a później spędził dwa miesiące w więzieniu po tym jak mając 2,4 promila we krwi staranował samochodem mur.
  • Ted Drake w debiutanckim sezonie na Highbury (1934/35) strzelił w lidze 42 gole w 41 meczach (do tego dwie bramki w Pucharze Anglii). Do dziś żaden zawodnik ‚Kanonierów’ nie strzelił więcej bramek w jednym ligowym sezonie.
  • Wygrana nad Udinese (16.08.2011) w eliminacjach do Ligi Mistrzów była setnym zwycięstwem Arsenalu na Emirates Stadium. Jedyną bramkę strzelił Theo Walcott.

 

Nie zapomnij zostawić like-a bądź udostępnić ten artykuł. Dla ciebie to szybkie kliknięcie, a dla nas wsparcie w tworzeniu dalszych artykułów.

O Mateusz Stepien

Właściciel Magic-IT

Zobacz również

Transmisja: CSKA Moskwa vs Arsenal

Serdecznie zapraszamy do transmisji. Transmisja rozpocznie się 12 kwietnia 2018 o godzinie 21:05 Transmisja w ...

Dodaj komentarz

albo