Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Nowości / Giroud: Dlatego kocham naszych zagranicznych fanów

Giroud: Dlatego kocham naszych zagranicznych fanów

Olivier Giroud w rozmowie z Arsenal.com przyznał, że nie może się doczekać aby wraz z drużyną Arsenalu zagrać dla „szalonych” fanów z Singapuru.

Kanonierzy rozpoczną swoje azjatyckie tournee 13 lipca 2015 i rozegrają pierwszy mecz w ramach Barclays Asia Trophy 2 dni później przeciwko Singapore Select XI na stadionie narodowym gospodarzy.

Giroud nie był uwzględniony w zeszłorocznym wylocie do Nowego Jorku, ponieważ został powołany na zgrupowanie kadry Tri Colores związanym z Mistrzostwami Świata w Brazylii, a teraz francuski snajper nie może się doczekać gry dla fanów z Singapuru.

Jest to zawsze wielka przyjemność i wspaniałe doświadczenie, ponieważ spotykasz wielu fanów z całego świata i widzisz, że potrafią być naprawdę szaleni! Kibicują swojej drużynie od kołyski aż po grób i są naprawdę niesamowici – powiedział  28-latek dla Arsenal Player.

– Prawdziwy kibic Arsenalu musi nauczyć się piosenek klubu, więc to bardzo miłe usłyszeć nasze piosenki śpiewane przez zagranicznych fanów, a sposób w jakie je śpiewają jest jeszcze lepszy, ponieważ wkładają w to wiele serca.

– Pamiętam, gdy wylądowaliśmy w Wietnamie, było to bardzo wcześnie nad ranem, a na lotnisku czekało na nas prawie 2000 kibiców skandujących nasze nazwiska! Wspaniale się wtedy poczuliśmy, a takie doświadczenia nas motywują do tego aby na boisku dać z siebie jeszcze więcej, co przekłada się na nasze występy – zakończył napastnik.

 

Źródło: Arsenal.com

O Casper Ziemba

Zobacz również

Theo – Moja chemia z Alexisem

Nasze tempo oraz mobilność w ataku przykuła uwagę w meczu, który odbył się w środę ...

3 komentarze

  1. Marcin Lipiński

    Ten sezon może być tak naprawdę przełomowym dla Giroud. Jeśli będzie trzymał wysoką formę, to i Wenger zatrzyma go w klubie jak najdłużej. Aczkolwiek zmiennikiem byłby również bardzo solidnym, szczególnie w okolicach 70. minuty.

  2. Za 8 dni się dowiemy. Mecz niezbyt wymagajacy ale miejmy nadzieje że Wenger postąpi rozsądnie i sprawdzi zawodników.

  3. Marcin Lipiński

    Dokładnie. To będzie też szansa, by dać nieco pograć młodym. No i liczę, że ujrzymy Gnabry’ego.

Dodaj komentarz

albo