Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Nowości / Bellerin: Możemy pokonać wszystkich

Bellerin: Możemy pokonać wszystkich

Hector Bellerin sądzi, że Arsenal mógłby wygrać z każdym grając tak jak pod koniec sezonu.
Drużyna z północnego Londynu zakończyła sezon na trzecim miejscu oraz obroniła FA Cup, pokonując w finale 4-0 Aston Villę.

Jak dotąd do drużyny Arsene’a Wengera dołączył były bramkarz Chelsea, Petr Cech. Francuski szkoleniowiec wciąż szuka kolejnych wartościowych zawodników na rynku transferowym, jednak Bellerin jest zdania że obecny skład jest w stanie walczyć o najwyższe cele.

Jestem naprawdę podekscytowany myślą o przyszłym sezonie. Zespół się wspaniale zintegrował, zaliczyliśmy kilka świetnych występów, szczególnie po nowym roku, oraz świetnie zakończyliśmy poprzednią kampanię – powiedział Bellerin w wywiadzie dla klubowej strony.

Jesteśmy podbudowani naszymi występami, naprawdę czujemy, że możemy wygrać z każdym na świecie. Jesteśmy pełni nadziei, że rozpoczniemy nowy sezon z odpowiednim nastawieniem i dobrymi wynikami. Mam nadzieję, że w przyszłym sezonie damy radę wygrać więcej trofeów.
Musimy rozpocząć przyszły sezon z taka pewnością siebie jaka towarzyszyła nam przy zakończeniu ubiegłego sezonu. Ważne jest to, abyśmy dalej grali tak jak pod koniec ubiegłych rozgrywek.

Bellerin po przełomowym dla niego sezonie, chce stawać się coraz lepszym i jest gotów podjąć walkę o miejsce w wyjściowej jedenastce.

Moimi głównym celem jest ciągły progres poprzez ciężką pracę, która sprawia że mogę grać w pierwszej jedenastce zespołu – dodał Hector. – W zeszłym sezonie otrzymałem wystarczającą ilość minut na boisku i mam nadzieję, że w następnym będzie podobnie.

Źródło: arsenal.com/teamtalk.com

O Jakub Świerczyński

Zobacz również

Theo – Moja chemia z Alexisem

Nasze tempo oraz mobilność w ataku przykuła uwagę w meczu, który odbył się w środę ...

Dodaj komentarz

albo