Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Bez kategorii / Georg Heitz o Mohamedzie Elneny

Georg Heitz o Mohamedzie Elneny

Georg Heitz jest dyrektorem sportowym FC Basel, wcześniejszego klubu Mo. Jest to człowiek, który jest odpowiedzialny za sprowadzenie Egipcjanina do Europejskiej piłki.

– Pamiętam pierwszy raz, kiedy oglądałem Mohameda. Był w Under-20 podczas World Cup w Kolumbii. Zauważyłem jego i Mohameda Slah który pierwszy podpisał z nami kontrakt. Sześć miesięcy później dołączył do nas również Elneny. Ma wiele zalet, ale jego umiejętność podawania, jego pasja do sportu zawsze się wyróżniała – a potrafi biegać jak koń!

– Pamiętam, kiedy negocjowałem kontrakt Salaha z El Mokawloon, który powiedział mi, że ma jeszcze jednego zawodnika dla mnie. Miał na myśli Elneny’ego. Wciąż pamiętam jak powiedzieki „On jest podłączony Bluetooth z Salah!”. Zadzwonili do mnie i powiedziałby mi, żeby zabrać również Elneny’ego. Szczerze mówiąc, to tak naprawdę nie mieliśmy dla niego miejsca, ale szybko dostrzegliśmy to, że był dobrym zawodnikiem. Zaprosiliśmy go na próbę.

– To było w czasie naszej przerwy zimowe i wyjechaliśmy do Marbelli. Grał już w olimpijskiej reprezentacji Egiptu i pamiętam jak stał z prezydentem, podczas pierwszej sesji treningowej. Po pięciu minutach, nasz prawy cofnięty obrońca Philipp Degen przebieg do nas i powiedział ‚ musicie natychmiast podpisać z nim kontrakt – on gra w piłkę jak Schweinsteiger’.

– Był tak dobry podczas okresu próbnego, że nasz trener naprawdę chciał go mieć. Wiec podpisaliśmy kontrakt i to był wielki sukces dla Basel. Nawet kiedy został tutaj gwiazdą, był dalej podawał napoje każdemu zawodnikowi w szatni. On jest naprawdę, naprawdę miłym człowiekiem, a dodatkowo mieszkał tak blisko naszego stadionu, że mógł obserwować boisko ze swojego okna.

 

Źródło: Arsenal Magazine

O Mateusz Stepien

Właściciel Magic-IT

Zobacz również

Ciekawostki o Arsenalu – #27

Poniedziałek, czas na ciekawostki dotyczace Arsenalu: Jens Lehmann zawsze sam ręcznie prał swoje rękawice, a ...

Dodaj komentarz

albo