Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Nowości / Lehmann: Cech musi zapomnieć o Chelsea

Lehmann: Cech musi zapomnieć o Chelsea

Petr Cech musi zapomnieć o relacjach, jakie łączyły go z Chelsea, jeśli chce odnieść sukces w Arsenalu. Tak właśnie uważa były piłkarz Arsenalu – Jens Lehmann.

Po 11 udanych latach na Stamford Bridge, czterech mistrzostwach Anglii, czterech pucharach FA Cup i wygranej w Lidze Mistrzów, Cech za 10 milionów funtów dołączył do Arsenalu. Lehamnn, będący członkiem niezapomnianej ekipy Invincibles doradził koledze po fachu, jak powinien on zacząć swoją przygodę w nowym klubie.

– Nie łatwo jest odejść z Chelsea, gdzie spędziło się większość swojej kariery, zdobywając przy tym sporo trofeów i dołączając do największego wroga swojej drużyny. Wciąż jednak chcesz wygrywać trofea i robić to, co kochasz najbardziej.

– W Chelsea gra dla Petra była pasją i pokazywał ogromne zaangażowanie. Jednak, jako profesjonalista musi o tym zapomnieć, by skupić się na nowej drużynie i pomóc jej odnosić sukcesy.

– Nie łatwo jest poradzić sobie z tym pod względem psychologicznym. To zajmie nawet kilka tygodni, a nawet miesięcy.

– Z takimi piłkarzami, jak Petr i obecnym kapitanem Perem Mertesackerem mogą naprawdę przywrócić blask tej drużyny poprzez postawę zwycięzców i samą mentalność – zakończył.

 

Źródło: Daily Mail

O Marcin Lipiński

Redaktor naczelny Arsenalnews.pl. Obecnie student I roku Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Wierny kibic Arsenalu, który dla Was z całą ekipą dostarcza najważniejsze informacje o ukochanym klubie z Londynu.

Zobacz również

Theo – Moja chemia z Alexisem

Nasze tempo oraz mobilność w ataku przykuła uwagę w meczu, który odbył się w środę ...

Dodaj komentarz

albo