Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Nowości / Zawodnicy / Maitland-Niles uda się na wypożyczenie

Maitland-Niles uda się na wypożyczenie

Arsenal podjął decyzję, aby wysłać swojego młodego gracza na wypożyczenie do Ipswich. Dzięki temu Anglik nabierze cennego doświadczenia i będzie miał możliwość regularnych występów. Zawodnik w zeszłym sezonie zaliczył dwa występy w koszulce z armatką na piersi. Jeden z nich przypadł na mecz w Lidze Mistrzów, a drugi w Premier League.

Maitland-Niles jest reprezentantem młodzieżowej reprezentacji Anglii i występuje na pozycji środkowego pomocnika, aczkolwiek z powodzeniem może grać również jako skrzydłowy.

– Zajęło trochę czasu, zanim transfer doszedł do skutku. Teraz jestem już gotowy do pracy. Arsenal chce, żebym zdobył nieco doświadczenia, a ja jestem szczęśliwy z tego powodu. Jestem jeszcze młody i mam sporo czasu, by się rozwijać – zakończył dla Ipswich Player.

 

Źródło: Football365

O Marcin Lipiński

Redaktor naczelny Arsenalnews.pl. Obecnie student I roku Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Wierny kibic Arsenalu, który dla Was z całą ekipą dostarcza najważniejsze informacje o ukochanym klubie z Londynu.

Zobacz również

Theo – Moja chemia z Alexisem

Nasze tempo oraz mobilność w ataku przykuła uwagę w meczu, który odbył się w środę ...

Dodaj komentarz

albo