Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Ciekawostki / Ciekawostki przedmeczowe / Ciekawostki przedmeczowe – #21 – Swansea City

Ciekawostki przedmeczowe – #21 – Swansea City

Nadszedł czas na przekazanie wam kilku ciekawostek przedmeczowych dotyczących naszego przeciwnika. Oto one:

  1. Swansea City AFC to walijski klub piłkarski obecnie występujący w FA Premier League. Swansea City oraz ich najwięksi rywale – Cardiff City F.C. są jedynymi walijskimi zespołami, które grały w najwyższej angielskiej lidze.
  2. Klub, którego gracze są nazywani „Łabędziami” („The Swans”), od założenia w 1912 (jako Swansea Town) do 2005 miał swoją siedzibę na Vetch Field, stadionie położonym w centrum miasta.
  3. Latem 2005 roku, Swansea City przeniosła się na nowy, posiadający 20 280 miejsc Liberty Stadium, na którym często notuje się komplet publiczności. Oficjalna nazwa stadionu nie jest lubiana przez kibiców; wielu z nich określa go mianem Morfa Stadium albo White Rock Stadium – pierwsza z nich to nazwa areny lekkoatletycznej, stojącej od lat siedemdziesiątych na terenie obecnego Liberty Stadium, podczas gdy druga była pierwotną nazwą używaną przez firmę budującą obiekt.

O Mateusz Stepien

Właściciel Magic-IT

Zobacz również

Ciekawostki przedmeczowe – #20 – Preston North End

Nadszedł czas na przekazanie wam kilku ciekawostek przedmeczowych dotyczących naszego przeciwnika. Oto one: Preston North ...

Dodaj komentarz

albo