Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Nowości / Plotki transferowe / Agent: Podolski zaakceptował ofertę Galatasaray

Agent: Podolski zaakceptował ofertę Galatasaray

Agent Lukasa Podolskiego potwierdził, że napastnik tego lata przeniesie się z Arsenalu do tureckiego Galatasaray. 30-latek drugą połowę minionego sezonu spędził na wypożyczeniu w Interze Mediolan, jednak tego czasu nie może zaliczyć do najlepszego w swojej karierze.

Podolski ma jeszcze jeden rok ważnego kontraktu z Arsenalem i możliwe, że już w przyszłym tygodniu podpisze nową 3-letnią umowę z mistrzami Turcji.

– Mieliśmy udane rozmowy z Wengerem – powiedział Nassim Touihri(agent Podolskiego) dla Bilda. – Chciałby zatrzymać Lukasa w swojej drużynie, jednak nie jest w stanie zagwarantować mu występów. Dlatego też zgodził się na ten transfer.

O najnowszych doniesieniach na temat tego transferu będziemy cały czas pisać. A Wy co sądzicie o sprzedaży Lukasa?

Źródło: Teamtalk

O Marcin Lipiński

Redaktor naczelny Arsenalnews.pl. Obecnie student I roku Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Wierny kibic Arsenalu, który dla Was z całą ekipą dostarcza najważniejsze informacje o ukochanym klubie z Londynu.

Zobacz również

Olivier Giroud; Jonas Lossl

Guy Stephane ostrzegł Oliviera Giroud, że musi opuścić Kanonierów w styczniu

Asystent trenera reprezentacji Francji, Guy Stephane ostrzegł Oliviera Giroud, że musi opuścić Arsenal w styczniu. ...

Dodaj komentarz

albo