Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Ciekawostki / Ciekawostki ogólne / Ciekawostki o zawodnikach – #3 – Aaron Ramsey

Ciekawostki o zawodnikach – #3 – Aaron Ramsey

Dzisiaj ma urodziny Aaron Ramsey. Aaron tym samym kończy 26 lat. Życzymy mu wszystkiego najlepszego a wam przekazujemy ciekawostki dotyczące tego jakże utalentowanego Walijczyka.

  1. Dwa lata temu można było usłyszeć o klątwie Aarona Ramseya. Klątwa ta dotyczy jego bramkostrzelności. Mianowicie za każdym razem kiedy Aaron strzela bramkę ktoś sławny umiera. Wszystko zaczęło się w maju 2011 roku, gdy dzień po jego trafieniu w meczu z Manchesterem United zginął Osama bin Laden. O klątwie zaczęto mówić kilka miesięcy później, gdy Walijczyk strzelał gole Tottenhamowi i Marsylii, a po kilku dniach na świecie nie było już Steve’a Jobsa i Muammara Kaddafiego. Piłkarz trafiał w meczach z Manchesterem City i Evertonem, po czym umierali aktorzy Robin Williams i Richard Attenborough.
  2. Jako dziecko, Aaron Ramsey trenował rugby. Występował na pozycji skrzydłowego w ekipie Caerphilly R.F.C. Zainteresowane pozyskaniem Walijczyka było St Helens RLFC, którym zaimponował po występie przeciwko nim. Ramsey zdecydował się jednak na karierę piłkarską.
  3. Aaron Ramsey to najmłodszy kapitan w historii reprezentacji Walii. Pomocnik został wybrany do piastowania tej zaszczytnej funkcji przez Gary’ego Speeda, a jego debiutem w niej był mecz eliminacji Euro 2012 przeciwko Anglii (26.03.2011). Ramsey miał wówczas 20 lat i 90 dni.

O Mateusz Stepien

Właściciel Magic-IT

Zobacz również

Nathan Tormey o przejściu z Spurs do Arsenalu

Jak to się stało, że Nathan Tormey znalazł się w Arsenalu? Jak są różnice w ...

Dodaj komentarz

albo