Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Nowości / Zawodnicy / Bellerin: Uczucie, którego nigdy nie zapomnę

Bellerin: Uczucie, którego nigdy nie zapomnę

Hector Bellerin stwierdził, że w jego pamięci na zawsze pozostanie już moment, kiedy zdobył bramkę przeciwko Liverpoolowi w zeszłym sezonie.

– Pamiętam, że wszyscy byliśmy wtedy nieźle nakręceni podczas rozgrzewki. Wiedzieliśmy, że to nie będzie dla nas spacerek. To był jeden z ważniejszych meczów w sezonie – zaczął Hiszpan

– Panowała wówczas wyjątkowa atmosfera w szatni i znaliśmy stawkę tego meczu. Niemal każdy z nas był podekscytowany możliwością gry.

– Zwykle, kiedy gram nie zastanawiam się zbyt długo i gdy mam sytuację do oddania strzału, to zwyczajnie uderzam piłkę. Po tamtej bramce mogłem zauważyć, że wszyscy wstali i zaczęli świętować. Podczas strzału było przede mną wielu piłkarzy i tak naprawdę nie widziałem, gdzie uderzam.

– Potem nie mogłem uwierzyć, że to stało się naprawdę. Owacje na stojąco zrobiły wrażenie. Czy ja naprawdę strzeliłem gola Liverpoolowi u siebie? To było wspaniałe uczucie i kibice ponieśli nas dalej, dzięki czemu łatwiej było nam strzelać kolejne bramki. Czując taką adrenalinę, wiesz, że stać Cię na jeszcze więcej.

– To jedno z najlepszych uczuć w mojej karierze. Zdobycie bramki przeciwko Liverpoolowi na Emirates było czymś wspaniałym. Jednak wsparcie od kibiców i kolegów z drużyny smakowało jeszcze lepiej – zakończył Hector.

 

Źródło: Arsenal.com

O Marcin Lipiński

Redaktor naczelny Arsenalnews.pl. Obecnie student I roku Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Wierny kibic Arsenalu, który dla Was z całą ekipą dostarcza najważniejsze informacje o ukochanym klubie z Londynu.

Zobacz również

Theo – Moja chemia z Alexisem

Nasze tempo oraz mobilność w ataku przykuła uwagę w meczu, który odbył się w środę ...

Dodaj komentarz

albo