Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Nasza strona internetowa / Informacje wewnętrzne / Solidarność z klubem Chapecoense na ArsenalNews.pl

Solidarność z klubem Chapecoense na ArsenalNews.pl

Samolot, na pokładzie którego znajdowali się piłkarze i działacze klubu Chapecoense oraz dziennikarze, rozbił się podczas próby lądowania w górzystym terenie w pobliżu miasta Medellin. Według pierwszych doniesień leciało nim, łącznie z załogą 81 osób, jednak według najnowszych informacji podróżujących było mniej.

Według doniesień agencji Associated Press na pokładzie znalazło się ostatecznie 77 osób – o cztery mniej, niż pierwotnie sądzono. Czworo pasażerów nie wsiadło na pokład. Przypomnijmy, że katastrofę przeżyło zaledwie pięć osób, w tym dwóch piłkarzy: bramkarz Jakson Follmann oraz Alan Ruschel. Trzeci z zawodników, Danilo, został wydobyty z wraku żywy, ale zmarł po kilku godzinach.

W środę Chapecoense miało zmierzyć się z Atletico Nacional w finale Copa Sudamerica. Z całego świata dobiegają wyrazy współczucia dla rodzin zmarłych. Brazylijskie kluby zaoferowały Chapecoense nieodpłatne wypożyczenie swoich piłkarzy, by klub mógł zachować ciągłość i dalej istnieć. Dodatkowo, Atletico Nacional zaproponowało, by ekipa Chapecoense uznana została za triumfatora rozgrywek.

W dniu 30 listopad 2016 na stronie ArsenalNews.pl zostanie ustawiona czarna tapeta na znak solidarności z klubem Chapecoense.

O Mateusz Stepien

Właściciel Magic-IT

Zobacz również

Zarabiaj na portalu ArsenalNews.pl

Firma  Magic-IT właściciel portalu ArsenalNews.pl ogłasza rekrutacje na poniższe stanowiska. W rekrutacji mogą uczestniczyć osoby ...

Dodaj komentarz

albo