Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Wypowiedzi / Trener o zawodniku / Wenger na temat Alexisa, Bellerina, Debuchiego

Wenger na temat Alexisa, Bellerina, Debuchiego

Czy Arsène Wenger w środowy wieczór rozpocznie Alexisem w spotkaniu przeciwko Paris Saint-Germain a może planuje dać odpocząć Chilijskiemu reprezentantowi?

Boss został przepytany na temat napastników na przedmeczowej konferencji przedmeczowej, która odbyła się we wtorek. Również dyskutowano o nowym kontrakcie Hectora Bellerina i innych sprawach. Oto co powiedział:

Na temat zrobieniu przerwy dla Alexisa …

– Miał bandaż wcześniej [przed Man United] ponieważ miał troszkę ucisku na ścięgnie, ale był sprawdzony przed meczem. Podążam za instrukcjami personelu medycznego oraz za zawodnikiem i później podaje decyzje. Jeżeli zadeklarują, że jest gotowy do gry i on sam zadeklaruje, że jest gotowy to nigdy w moim życiu nie zmuszę żadnego zawodnika do gry. Nigdy nie oczekiwałem od nikogo, aby grał, kiedy jest kontuzjowany. Jeżeli zawodnik powie, że jest w 100% gotowy, podejmuje swoją decyzję czy nim zagram, czy też nie. Sugestie, że wymusimy, aby zagrał, kiedy nie jest sprawny są całkowicie błędne.

Na temat tego, czy możliwe, że będzie potrzebował przerwy…

– Jeżeli będę miał taką możliwość to dałbym wszystkim przerwę zimową. Mieliśmy ten luksus z Ozilem, ponieważ reprezentacja Niemiec go nie wybrała. Jednakże Chile gra kwalifikacje do World Cup i Alexis nie grał w pierwszym spotkaniu, wiec miał małą przerwę, kiedy grali z Kolumbią a on nie grał [Wenger źle sklecił zdanie gramatycznie]. Nie był przeciążony meczami.

Na temat kontraktu Bellerina i przesyłanych wiadomości…

– To jest długoterminowy kontrakt. To tylko wysyła wiadomość do mediów, że będą musieli sobie poszukać innego nazwiska dla kogoś, kto będzie chciał opuścić klub. Ogólnie rzecz biorąc to pokazuje, że zawodnicy, którzy są przez nas wychowani są zobowiązani i to jest to, czego chcesz. Kiedy dajesz szanse i edukujesz młodych chłopców i kiedy dajesz im szanse, aby zagrać w pierwszym składzie, chcesz, aby związali się z klubem. To jest ważna jakość, którą mamy w tym klubie. Jesteśmy bardzo zadowoleni, kiedy są zobowiązani.

Na temat dostępności Bellerina…

– To jest problem, ponieważ preferuje, aby Bellerin był gotowy do gry. Jednakowo to jest okazja dla zawodników, aby wejść za niego i żeby pokazali co potrafią na tym poziomie w tego typu meczach.

Na temat szans dla Debuchiego…

– Spójrz, Arsenal to jeden z 10 największych klubów na świecie. Myślisz, że nie ma konkurencji. Żyjemy w bardzo konkurencyjnym świecie. Wybraliśmy tę pracę i ją akceptujemy. Nie możemy się rozpieszczać i myśleć, że mamy prawo tu być. To jest konkurencja i to jest to co chcemy, co kochamy i do czego dążymy, a Mathieu Debuchy ma fantastyczną mentalność. Jest świetnym zawodnikiem.

 

Źródło: Arsenal.com

O Mateusz Stepien

Właściciel Magic-IT

Zobacz również

Arsene Wenger

Wenger – Co pokazał mi Lacazette

Boss spotkał się z mediami po piątkowym otwierającym spotkaniu w rozgrywkach Premier League. Oto co ...

Dodaj komentarz

albo