Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Wypowiedzi / Wypowiedzi pomeczowe / Zawsze staramy się coś wnieść

Zawsze staramy się coś wnieść

Olivier Giroud wystąpił z ławki i strzelił ważną bramkę, która doprowadziła do remisu. Po raz kolejny miał wielki wpływ jako zmiennik.

Francuski reprezentant swoją główką spowodował, iż opuściliśmy Old Trafford z jednym punktem. Jednakże uwaga Giroud jest skierowana na następne spotkania.

Oto co miał do powiedzenia na pomeczowej konferencji:

Na temat swoich uczuć…

– To jest wspaniałe strzelić bramkę, kiedy wychodzisz z ławki rezerwowych. Zawsze staramy się coś wnieść, kiedy wchodzimy do gry. Wiec to był ten fakt dzisiaj [Nie wiadomo co Giroud miał na myśli to mówiąc]. Chambo dośrodkował piłkę i widziałem, że będzie to dośrodkowanie na drugi słupek, wiec starałem się tam trzymać. Przybiegłem tam tak szybko, jak tylko mogłem, aby uderzyć piłkę i tak mi się poszczęściło. To jest miłe dla zespołu. Jest to dobry punkt, ponieważ przyznaliśmy, że były ciężkie szanse na strzelenie.

Na temat tego, co zostało mu powiedziane, kiedy wychodził…

– Tylko żebym dał z siebie wszystko. Spróbuj przynieść swój mały ząb [z zębatki] do wielkiej machiny. Broń ze stałych fragmentów gry, staraj się biegać i spraw, aby moi koledzy grali. Próbował dać rozwiązania dla moich kolegów, ponieważ pod koniec gry byliśmy trochę zmęczeni, wiec próbował wnieść coś innego w szczególności w powietrzu. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego remisu i z punktu a teraz chcemy się skupić na spotkaniu w Champions League, które odbędzie się w środę.

Na temat mentalności, aby nie przegrać…

– To jest dobre tempo. Nawet jeżeli chcieliśmy dzisiaj wygrać scenariusz spotkania był dla nas troszkę trudny. Utraciliśmy pierwszą bramkę wiec jest to miłe, aby pokazać mocny charakter i powrócić. Nie przegraliśmy wiec poprowadźmy tę dobrą passę. Jednakże musimy zabrać teraz ze sobą trzy punkty, aby podkreślić ten punkt.

 

Źródło: Arsenal.com

O Mateusz Stepien

Właściciel Magic-IT

Zobacz również

Cech – Efektywność przed bramką zadecydowała o spotkaniu

Petr Cech wyciągał piłkę z własnej siatki dwukrotnie w ciągu pierwszych 11 minut – po ...

Dodaj komentarz

albo