Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Wypowiedzi / Wypowiedzi pomeczowe / Coquelin – Nasi zmiennicy byli znakomici

Coquelin – Nasi zmiennicy byli znakomici

Francis Coquelin wie wszystko na temat tego, jak ważna jest głębia składu, dlatego nie był zaskoczony tym jak wielki wpływ będzie miał Olivier Giroud oraz Alex Oxlade-Chamberlain.

Zastąpienie Mohameda Elneny i Carla Jenkinsona w drugiej połowie spowodowało odciśnięcie piętna przez duet Giroud oraz Oxlade-Chamgerlaina w meczu przeciwko Manchesterowi United. Coquelin był zachwycony wkładem swoich kolegów:

Na temat remisu…

– Pierwsza bramka w drugiej połowie spowodowało, iż mecz stał się dla nas ciężki, ale odpowiedź drużyny była bardzo dobra. Zawodnicy, którzy wszedli byli znakomici. Alex Oxlade-Chamberlain przeszedł na prawą stronę i podał wspaniałą piłkę do Oliviera Giroud, który również był zmiennikiem. Ten strzelił przepiękną bramkę. To pokazuje, że cała drużyna jest naprawdę skupiona na tym, co robi.

Na temat bramki Giroud …

– Ostatnio nie startował zbyt często, ale jest taka teoria, że za każdym razem, kiedy wchodzi udaje mu się strzelić bramkę. Zrobił to ponownie a jego główki są niemożliwe. To prawdopodobnie była jedyna szansa, którą miał i udało mu się. Pokazał jak dobry jest.

Na temat uczucia ulgi…

– Mamy ogromną ulgę, ponieważ to było ciężkie spotkanie. Przegrywaliśmy 1-0 wiec powrót i zdobycie punktu na Old Trafford jest dla nas dobrym rezultatem.

Na temat tego, czy byli świadomi, że United będzie stosował wysoką presję…

– Oglądaliśmy film przed spotkaniem i wiedzieliśmy, że będą cisnąć. Oczekiwaliśmy tego i w pierwszej połowie w większości nam się to udawało, nawet jak mieli parę szans. Jednak w drugiej połowie bramka nas dobiła. Nadal mieliśmy zasoby, aby powrócić w spotkaniu i zdobyć punkt.

Na temat poznania siły psychicznej…

– Pokazaliśmy to w głębi naszej drużyny. Za każdym razem, kiedy ktoś przybywa daje jakość w naszej drużynie. Alex przyszedł na pozycję prawego obrońcy co nie jest jego ulubioną pozycją, ale zagrał bardzo dobrze. Mamy również jakość Oliviera, ponieważ wystarczyło, że dotknął tylko piłkę, a ona weszła. To tylko pokazuje jak dobry jest skład i jak twardzi jesteśmy mentalnie.

 

Źródło: Arsenal.com

O Mateusz Stepien

Właściciel Magic-IT

Zobacz również

Cech – Efektywność przed bramką zadecydowała o spotkaniu

Petr Cech wyciągał piłkę z własnej siatki dwukrotnie w ciągu pierwszych 11 minut – po ...

Dodaj komentarz

albo