Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Wypowiedzi / Wypowiedzi pomeczowe / Cech – Czego nam brakowało na Old Trafford

Cech – Czego nam brakowało na Old Trafford

W sobotę nie graliśmy najlepiej na Old Trafford – Petr Cech jest pierwszym, aby to przyznać. Bramkarz porozmawiał z mediami zaraz po spotkaniu. Oto co miał do powiedzenia:

Na temat tego, czy jest zadowolony z punktu…

Oczywiście nie jesteśmy zadowoleni z występu, ale otrzymaliśmy punkt, ponieważ przegrywaliśmy i udało nam się zremisować trzy minuty przed końcem. To była świetna akcja i myślałem, że może zasługujemy na trochę kredytu za strzelenie bramki, jako że nie był to nasz najlepszy występ, a i tak udało nam się uzyskać rezultat w tej wielkiej grze. Podtrzymujemy nasz niepokonany bieg i to jest pozytywne, ale oczywiście chcielibyśmy wygrać.

Na temat braku tworzenia szans…

Mieliśmy pewne fragmenty gry gdzie mieliśmy dobre posiadanie, ale nie byliśmy niebezpieczni i myślę, że to jest to, czego nam dzisiaj brakowało. Nie stworzyliśmy wystarczająco, aby strzelić bramkę, ale ogólnie stworzyliśmy jedną szansę, która dała kredyt Olivierowi, który wszedł i przyczynił się do zmian.

Na temat występu …

Zabierzemy z sobą ten punkt, ponieważ to nie był najlepszy nasz występ i jesteś troszkę rozczarowani naszym wynikiem. Myślę, że mogliśmy wykonać to lepiej. Jednak na sam koniec, a nawet w czasie trwania dnia gdzie nie graliśmy na naszym najwyższym poziomie udało nam się uzyskać rezultat. Wiesz przegrywaliśmy i było parę minut do końca a udało nam się wyrównać. Musisz być szczęśliwy z punktu.

Na temat tego, czy United może wygrać ligę…

Różnica się nie zmieniła i dalej są w grze. Jeżeli by przegrali myślę, że byłoby inaczej ale wszyscy są w oddali [Nie za bardzo wiadomo, o co Petrowi tutaj chodziło, interpretacje pozostawiamy wam]. Zobaczmy, jakie będą rezultaty dzisiaj oraz jutro i miejmy nadzieje, że nie poślizgnęliśmy się za daleko.

O Mateusz Stepien

Właściciel Magic-IT

Zobacz również

Cech – Efektywność przed bramką zadecydowała o spotkaniu

Petr Cech wyciągał piłkę z własnej siatki dwukrotnie w ciągu pierwszych 11 minut – po ...

Dodaj komentarz

albo