Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Nowości / Zawodnicy / Bielik – Obrońcy, na których się zapatruje

Bielik – Obrońcy, na których się zapatruje

Krystian Bielik grał tylko jako środkowy obrońca od ostatniego sezonu, ale już przybrał nazwę w naszej akademii jako najbardziej ekscytujący obrońca.

Polski reprezentant U-18 dołączył do nas z Legii Warszawy jako pomocnik w styczniu 2015 roku, ale już udało mu się pokazać w dwóch spotkaniach EFL Cup w sercu naszej obrony.

– Czuje się mocniejszy i lepszy jako środkowy obrońca – powiedział Bielik dla Arsenal Player. To dobrze, że mogliśmy trenować z pierwszą drużyną, ponieważ uczyliśmy się od najlepszych, czyli od Laurenta Koscielnego i Shkodrana Mustafi. Radzę sobie dobrze i dalej robię postępy. Pracuje ciężko i mam nadzieje, że w przyszłości będę dobrym centralnym obrońcom.

– Myślę, iż Laurent i Shkodran są dwoma najlepszymi zawodnikami w lidze, jak również na świecie, ale również uczę się od innych. Kiedy dla przykładu oglądam Real Madryt moim ulubionym środkowym obrońcom jest Sergio Ramos. Myślę, że ma wszystko, co potrzebuje środkowy obrońca. Jest naprawdę dobry w powietrzu i jest dobry z piłką.

– W dodatku co do zmiany roli Bielik również wykazał się jako kapitan w U-19 oraz U-23 gdzie można było u niego zauważyć, że przyglądał się bardziej doświadczonym zawodnikom w celu rozwinięcia swoich umiejętności przywódczych.

– Nigdy wcześniej nie byłem kapitanem ani liderem naszej drużyny, ale próbuje pomóc zawodnikom w szatni, na boisku oraz na treningach. Probuje pchać ich do przodu. Dla mnie jako kapitana, który jest na pozycji środkowego obrońcy mogę zobaczyć co się dzieje przede mną. To sprawia, że czuje się bardziej pewnie, ponieważ wiem, iż muszę pomóc mojej drużynie.

– Uczyłem się jak zostać najlepszym środkowym obrońcom na świecie od Pera i Laurenta, ale również nauczyłem się tego, jakimi są kapitanami. Są pewni siebie na boisku, mają silne charaktery i kiedy widze jak zawodnicy mówią do nich, chcą ich słuchać. Możesz zobaczyć, jaki mają do siebie respekt w ich relacji do innych zawodników.

 

Źródło: Arsenal.com

O Mateusz Stepien

Właściciel Magic-IT

Zobacz również

Elneny – Uważam, że Arsenal jest moim domem i dam z siebie wszystko

Reprezentant Egiptu odegrał swoją rolę w pierwszych 94 sekundach, dośrodkowując do Alexa Lacazette, który główką ...

Dodaj komentarz

albo