Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Home / Wypowiedzi / Wypowiedzi pomeczowe / Cech – Efektywność przed bramką zadecydowała o spotkaniu

Cech – Efektywność przed bramką zadecydowała o spotkaniu

Petr Cech wyciągał piłkę z własnej siatki dwukrotnie w ciągu pierwszych 11 minut – po dwóch defensywnych błędach.

To ostatecznie zadecydowało o pulsującym pojedynku z Manchesterem United.

Bramkarz został poproszony o wzięcie udziału w wywiadzie tuż po finałowym gwizdku.

Na temat rezultatu …

• To pechowa gra, ale musimy się upewnić, że gdy tworzymy szanse w dużej grze, zdobywamy bramki i nie popełniamy błędów, które rozstrzygnęły grę na jej początku za pomocą dwóch błędów, które wykorzystali.
  • W przerwie byliśmy pewni, że po tak wielu szansach, jak strzelimy, to powrócimy do gry i dalej tak myślałem po 2-1 po tym, jak stracili wielką szansę, a my mieliśmy trochę okazji, aby wyrównać.
  • Myśleliśmy, że to będzie punkt zwrotny, ale niestety strzelili trzeciego gola, a skuteczność przed bramką, zadecydowała o meczu.
  • Nie wiele razy grasz z United i dominujesz przez całą grę, mając tak wiele szans, wiec to jest pozytywne, ale jesteśmy rozczarowani.

Na temat tego, jak frustrujące były problemy ze zdobyciem bramki…

• Graliśmy przeciwko Huddersfield i byliśmy po drugiej stronie. Byliśmy zaklęci, kiedy oddaliśmy cztery strzały i wszystkie weszły, tym razem było odwrotnie.
  • Oczywiście musisz się upewnić przed każdą grą, że dajesz z siebie wszystko i całkowicie dominowaliśmy większość gry, ale nic nie wchodziło, to jest rozczarowujące.

Na temat różnicy do Man City…

• To ogromna luka i oni mają wszystko w swoich rękach, ale chcieliśmy dzisiaj wygrać, aby zniwelować tę lukę na drugim miejscu, ale dziś luka została otwarta, wiec musimy to zmienić.

O Mateusz Stepien

Właściciel Magic-IT

Mieliśmy 32 strzały w meczu przeciwko Manchesterowi United – średnio częściej niż w każdej minucie ...