Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / FEATURED / Zapowiedź 39 tygodnia Kanonierów

Zapowiedź 39 tygodnia Kanonierów

Dnia 25.09.2017 (poniedziałek) Arsenal rozegra swój mecz o godzinie 21:00. W meczu tym niewątpliwie faworytem jest Arsenal, który ostatnio chyba wrócił na właściwe tory. W ostatnim swoim meczu ligowym Arsenal zremisował z Chelsea na wyjeździe i gra Kanonierów w tamtym meczu pozwalała myśleć o zwycięstwie, ale brak skuteczności ze strony Arsenalu zadecydował, że po końcowym gwizdku widniało na tablicy wyniku 0-0. Ostatnio WBA gra w kratkę, ale to nie znaczy że należy ich lekceważyć. Do zespołu WBA został wypożyczony Grzegorz Krychowiak, który cały czas za mecze zbiera dobre recenzje i należy uważać na tego zawodnika w meczu.

Dnia 28.09.2017 (czwartek) Arsenal zagra mecz z BATE w ramach 2 kolejki Ligi Europy o godzinie 19:00. W swoim pierwszym meczu w Lidze Europy Arsenal wygrał 3-1 z zespołem FC Koln. Arsenal wyszedł w tamtym meczu troszkę rezerwowym składem, ale mimo to Kanonierzy potrafili udowodnić charakter i pewnie wygrać ten mecz. Będzie to trudne spotkanie, gdyż BATE jest ogranym europejskim zespołem i może namieszać w meczu jak i w grupie.

Dnia 01.10.2017 (niedziela) Arsenal zagra z Brighton and Hove Albion o godzinie 13:00 na Emirates Stadium. Mecz ten niewątpliwie powinien być jednostronny, ale nie można skreślać szans Brighton and Hove Albion, gdyż jest to Premier League, czyli najbardziej wyrównana liga świata w której każdy zespół walczy jak równy z równym. Trzeba pamiętać, że jest to Październik, czyli miesiąc na który przypada zazwyczaj słaba forma piłkarzy Arsenalu. Jeśli Arsene Wenger chce wygrać ten mecz musi przygotować coś specjalnego i udowodnić, że jest dalej znakomitym trenerem dla tego klubu.

 

Podsumowując:

  • Mecz z West Brom odbędzie się w Poniedziałek 25 września o godzinie 21:00.
  • Mecz z BATE odbędzie się w Czwartek 28 września o godzinie 19:00.
  • Mecz z Brighton and Hove Albion odbędzie się w Niedziele, 01 października o godznie 13:00.

Co sądzicie o tym terminarzu Kanonierów? Zapraszam do dyskusji w komentarzach.

O bucik619

Zobacz również

Transmisja: Arsenal vs Manchester City

Serdecznie zapraszamy do transmisji. Transmisja rozpocznie się 25 lutego 2018 o godzinie 17:30 Transmisja w ...

Dodaj komentarz

albo